karol strasburger

Z nenufarami w rękach rozkochał w sobie Polki. Tak Karol Strasburger wyglądał na początku kariery. Nadal ma w sobie to „coś”?

Karol Strasburger już od ponad 50 lat jest obecny na naszych ekranach jako aktor czy prezenter słynnej „Familiady”. Pamiętacie, jak wyglądały jego początki? Po roli w „Nocach i dniach" stał się bożyszczem kobiet i został okrzyknięty amantem polskiego kina. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak się zmieniał Karol Strasburger.

27.11.2022Familiada

„Familiada”. Tak wyglądał Karol Strasburger w burzy loków i rajtuzach. Zdjęcie aktora z 1980 roku zrobiło furorę wśród jego fanów!

Karol Strasburger dla wielu jest synonimem programu „Familiada”, ale są i tacy, którzy bardziej kojarzą go z roli Jerzego Argasińskiego z serialu „M jak Miłość”. Od debiutu na deskach teatru minęło wiele lat, a gospodarz kultowego programu postanowił cofnąć się w czasie. Zdjęcie, którym podzielił się z fanami zrobiło istną furorę. Nic dziwnego - Strasburger prezentuje się na nim w wersji z 1980 roku!

12.11.2022Familiada

"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodziną na premierze. Jej córki wyglądały jak prawdziwe gwiazdy!

W poniedziałek, 24 października w warszawskim Teatrze Capitol miała miejsce premiera sztuki "Prezent urodzinowy", na którą tłumnie przybyły znane w polskim show-biznesie osobistości. Jedną z zaproszonych gwiazd była Katarzyna Skrzynecka, która wybrała się na wydarzenie z najbliższymi. Jej córki wyglądały jak prawdziwe gwiazdy!

25.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Na jaką emeryturę mogą liczyć polskie gwiazdy? Maryla Rodowicz, Teresa Lipowska, Marek Piekarczyk. Wyliczenia ZUS mogą zaskakiwać

Emerytury polskich gwiazd mogą zadziwić niejedną osobę. Wydawałoby się, że po kilkudziesięciu latach pracy na scenie, w filmie lub w teatrze, aktorzy i piosenkarze dostają bardzo wysokie świadczenia. Rzeczywistość jednak bardzo odbiega od wyobrażeń. Sprawdź co o swoich emeryturach powiedziały największe nazwiska polskiej estrady i teatru - Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk, Teresa Lipowska.

16.09.2022Ranking

"Familiada". Karol Strasburger czuje się przytłoczony późnym ojcostwem? Opieka nad córką wiele go kosztuje! "Dziecko ma swoje fanaberie"

Karol Strasburger doczekał się dziecka w bardzo późnym wieku - po 70-tce. W jednym z najnowszych wywiadów, aktor przyznał, że rola ojca kosztuje go bardzo dużo sił i z trudem radzi sobie z opieką nad swoją pociechą, która tryska energią i jak sam twierdzi, "ma swoje fanaberie". Czyżby Karol Strasburger był przytłoczony późnym ojcostwem?

11.09.2022Familiada

Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd 2022. Karol Strasburger, Tomasz Oświeciński, Emilia Krakowska i wielu innych. Zobacz, kto jeszcze pojawił się w Zakrzowie

Profesjonalizm, doborowe towarzystwo i walka o tytuł najlepszych jeźdźców - te trzy elementy łączą w sobie Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd. Już po raz XXIV artyści przyjechali do Zakrzowa, by przez dwa dni wziąć udział w całej masie atrakcji, m.in. w: spektaklu "Nerwica natręctw", pokazach mody jeździeckiej, Blanka Satora Horse Show oraz innych występach artystycznych.

28.08.2022Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd

"Familiada". Żona Karola Strasburgera zdradza receptę na udane małżeństwo. Małgorzata Strasburger dotąd nie była tak wylewna

Karol Strasburger i jego młodsza o 37 lat żona Małgorzata Strasburger kilka dni temu świętowali tzw. skórzaną rocznicę, jak określa się pierwszy trzy lata małżeństwa. Ukochana aktora i gospodarza "Familiady" podzieliła się z tej okazji receptą na udany związek. "Polecam 3 zasady", napisała i wymieniła, co jej zdaniem gwarantuje szczęście. Mąż odpowiedział!

18.08.2022Familiada

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×