Karolak przy Szycu czuje się niedoceniony

Trudno uwierzyć! Przecież Karolak nie może narzekać na brak wielbicielek, niedobór ról filmowych. Ostatnio pisaliśmy, że w tym roku aktor zarobi ok. miliona złotych.

Multimedia

Okazuje się jednak, że to wszystko nie wystarcza, kiedy na horyzoncie pojawia się nie kto inny jak sam Borys Szyc. Przy nim Karolak czuje się gorszym, słabszy, niedocenionym aktorem.

Chociaż obaj aktorzy nie narzekają na brak ofert pracy, dostają jedne z najlepszych ról to Borys Szyc dostał nagrodę dla najlepszego aktora na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, za rolę w ''Wojnie polsko-ruskiej'' w reżyserii Xawerego Żuławskiego.

Na efakt.pl czytamy o nienawiści Karolaka do Szyca. - Tomek się zmienił. Jemu jest wciąż mało, wygórowana ambicja przysłania mu wszystko - zwierza się ''Faktowi'' znajomy aktora.

Czyżby Karolak (38 l.) pochodzący z Radomia, sympatyczny facet, dowcipny, z dystansem do siebie stał się zachłannym człowiekiem? Może prawdą jest, że apetyt rośnie w miarę jedzenia? Nam nie chce się w to wierzyć.

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Karolak to sympatyczny facet z poczuciem humoru i dystansem do siebie, więc nie chce mi się wierzyć w takie bzdury ;) Kolejne informacje wyssane z palca ;) Aaa i oczywiście świetny aktor :]

    24.09.2009 20:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×