karolina bruchnicka

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" [RECENZJA]. Fajna komedia czy 95 minut nudy? Film już na Netflix!

Na Netflix trafił właśnie film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Autorzy trochę kazali nam czekać na ten obraz, wszak pierwsze zapowiedzi kontynuacji "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" pojawiły się niedługo po premierze pierwszej części cyklu. Twórcy wykorzystali ten czas kreatywnie i zasiedli do napisania scenariusza z głowami pełnymi pomysłów? Po części... ale do rzeczy.

20.04.2022Recenzja

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Joanna Jarmołowicz, Mikołaj Roznerski i Karolina Bruchnicka gwiazdami nowej komedii romantycznej! Co mówią o filmie?

Już 28 stycznia 2022 roku w kinach pojawi się nowa polska komedia romantyczna pt. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", której gwiazdami są m.in. Joanna Jarmołowicz, Mikołaj Roznerski oraz Karolina Bruchnicka. Mieliśmy okazję pojawić się na premierze, gdzie podpytaliśmy aktorów o tę produkcję! Zobaczcie, co nam powiedzieli!

26.01.20228 rzeczy których nie wiecie o facetach

"Wszystkie nasze strachy". Andrzej Piaseczny, Marianna Schreiber i Katarzyna Zillmann z partnerką na premierze filmu walczącego o tolerancję. Kto jeszcze się pojawił?

Za nami oficjalna premiera filmu "Wszystkie nasze strachy" w reżyserii Łukasza Rondudy i Łukasza Gutta, który okazał się odkryciem tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni. Film, którego największym przesłaniem jest tolerancja, zgromadził na swojej premierze wielu artystów oraz celebrytów. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Andrzej Piaseczny, Marianna Schreiber i Katarzyna Zillmann z partnerką. Kto jeszcze się pojawił?

03.11.2021Wszystkie nasze strachy

"Nie czas umierać". Misiek Koterski i Dagmara Bryzek, Andrzej Chyra i Karolina Bruchnicka na polskiej premierze nowego Bonda! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami uroczysta polska premiera najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda pt. "Nie czas umierać". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów, w tym m.in. Misiek Koterski ze swoją nową partnerką Dagmarą Bryzek, Andrzej Chyra czy Karolina Bruchnicka. Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

30.09.2021Nie czas umierać

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×