karolina gruszka

„Dom pod Dwoma Orłami” odcinek 1. Powódź 1997 Wrocław i rodzinna tajemnica z Kresów. Oto, co się wydarzy [STRESZCZENIE ODCINKA]

Co wydarzy się w 1. odcinku nowego serialu TVP pt. „Dom pod Dwoma Orłami”, który wyreżyserował Waldemar Krzystek? Widzowie zobaczą powódź 1997 r. we Wrocławiu. Do Polski wróci młodziutka Marianna z ukochanym, a jej babcia, Zofia Szablewska nie będzie kryła radości. Do czasu aż pozna nazwisko narzeczonego wnuczki...

29.12.2022Dom pod Dwoma Orłami

"Za duży na bajki". Karolina Gruszka na premierze nowego polskiego filmu dla dzieci i młodzieży! Zobaczcie zdjęcia!

Czy można być za dużym na bajki? Odpowiedzi na to pytanie szukali wczoraj goście zaproszeni na uroczystą premierę filmu w reżyserii Kristoffera Rusa "Za duży na bajki". Wieczór w warszawskim Heliosie upłynął pod znakiem pielęgnowania dziecięcych pasji, wkraczania w dorosłość oraz mierzenia się z trudnymi tematami. Był to wspaniały, bardzo rodzinny wieczór. Film do kin wejdzie już w najbliższy piątek.

15.03.2022Za duży na bajki

"Lewiatan" [RECENZJA]. Maria Dębska i Karolina Gruszka zachwycają w spektaklu Teatru Telewizji! Udany i warty obejrzenia kryminał?

Współczesny Teatr Telewizji niezbyt często sięga po formułę kryminału. Szkoda, bo ta jest bardzo atrakcyjna dla widza, co potwierdzają lawinowo powstające seriale kryminalne. Na szczęście ten gatunek na scenie Teatru Telewizji postanowili odkurzyć Bartosz Konopka i Cezary Harasimowicz, którzy na tapet wzięli "Lewiatana" Borysa Akunina. Oceniamy!

08.03.2021Recenzja

"Królestwo Kobiet". Kayah i Mery Spolsky promują nowy serial TVN! Jak brzmi ich wspólny utwór?

Singiel ‘Królestwo Kobiet” to efekt pracy niezwykłego duetu Kayah i Mery Spolsky! Piosenka jest hołdem dla siły i jedności kobiet. "Królestwo Kobiet" to świat w którym to kobiety biorą sprawy w swoje ręce i same decydują o sobie i swoim życiu. Są odważne, zawsze biorą się w garść, głowę noszą wysoko i nie cofną się przed niczym. To kobieca solidarność, bo kobieta to siła!

25.09.2020Królestwo kobiet

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×