Karolina Korwin-Piotrowska chwali Piotra Kupichą, krytykuje Macieja Stuhra

Karolina Korwin-Piotrowska porównała dwa ostatnie rozwody w show-biznesie.

Multimedia

O rozwodzie z żoną Agatą Piotr Kupicha poinformował fanów w oficjalnym oświadczeniu na stronie internetowej. Lider zespołu Feel zapewnił, że nadal zostaną przyjaciółmi i będą się troszczyć o wspólnych synów. Zaapelował także o uszanowanie jego prywatności i zrozumienie decyzji.

CZYTAJ TAKŻE: PIOTR KUPICHA ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! MACIEJ STUHR: Z MOJEJ ŻONY ZROBIONO PROSTYTUTKĘ!

Z kolei rozpad małżeństwa Macieja Stuhra był szeroko komentowany i opisywany. Sam Stuhr udzielił wywiadu "Newsweekowi", w którym oskarżył media o to, że zrobiły z jego żony prostytutkę.

W najnowszym wydaniu "Wprost" te dwa rozstanie skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska.

CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA O ZDJĘCIACH AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ MACIEJ STUHR: CHUCK NORRIS TO PRZY MNIE MIĘCZAK

"Jak głosi plotka, Kupichowie kiedy zobaczyli pod sądem paparazzi, postanowili uprzedzić fakty. Założę się, że nie będzie w mediach zdjęć ich dwójki dzieci i tzw. porzuconej żony. Myślę też, że sam Kupicha ani jego żona prać brudów publicznie nie będą. Nawet na okładkach tygodników opinii. Kupicha okazał się świetnym graczem medialnym. Dbając o wizerunek, zrobił to, czego nie zrobił Maciej Stuhr, kiedy w brukowcach pojawił się pierwszy news o ciąży jego żony" - napisała Karolina Korwin-Piotrowska w felietonie dla "Wprost".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×