Karolina Korwin-Piotrowska: Gwiazdom brakuje inteligencji

Karolina Korwin-Piotrowska regularnie krytukuje gwiazdy show bizensu. Tym razem zarzuciła im brak inteligencji.

Multimedia

Karolina Korwin-Piotrowska znana jest z ciętego języka i częstej krytyki osób działających w show biznesie. Tym razem na łamach "Faktu" wypowiedziała się krytycznie na temat inteligencji polskich celebrytów.

CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA CHWALI PIOTRA KUPICHĘ, KRYTYUKUJE MACIEJA STUHRA KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA O ZDJĘCIACH AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ

"Funkcjonowanie w show biznesie wymaga inteligencji, a wielu gwiazdom jej brakuje. Dobre wychowanie to podstawa, a muszę przyznać, ze w naszym show biznesie jest bardzo dużo ludzi niewykształconych i niekulturalnych. Nie ma co się oburzać, że ludzie rozliczają gwiazdy z ich zachowania. Jeśli któraś z gwiazd tworzy swój wizerunek jako nieskazitelnego aktora, a potem upija się na mieście i zachowuje się bynajmniej nie jak święty, to nie może się dziwić, ze ludzie dostrzegają, ze próbuje ich okłamać. Czasem media robią z gwiazd herosów, czasem oni sami zatracają granicę między tworzonym przez siebie wizerunkiem, a tym, kim naprawdę są. Niektórzy sami stawiają się w roli eksperta, dlatego piszą poradniki. Te gwiazdy same pchają się na świecznik" - stwierdziła Karolina Korwin-Piotrowska. CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA W "PARTY" KORWIN-PIOTROWSKA OSTRO O CELEBRYTACH. CO MYŚLI O GÓRNIAK, DODZIE I SABLEWSKIEJ?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×