Karolina Korwin-Piotrowska o Dodzie: Media stworzyły potwora. Sięgnęliśmy właśnie dna

Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała głośne pobicie Agnieszki Szulim przez Dodę.

Multimedia

Bójka Dody i Agnieszki Szulim podczas imprezy Niegrzecni 2014 w Chorzowie od kilku dni jest głównym tematem, którym żyje show biznes. Sytuacja nie jest jasna, celebrytki przedstawiają różne wersje wydarzeń i straszą się pozwami sądowymi. Całą aferę skomentowała na łamach "Wprost" Karolina Korwin-Piotrowska.

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA SZULIM OPOWIADA, CO WYDARZYŁO SIĘ NA GALI NIEGRZECZNI 2014 [WIDEO] DODA O AWANTURZE Z AGNIESZKĄ SZULIM "Idę o zakład, że zaraz Doda, której nie powinno się wpuszczać do mediów, choćby za propagowanie ostentacyjnego chamstwa i przemocy, usiądzie na jakiejś kanapie w telewizji śniadaniowej i opowie swoją wersję wydarzeń, a prowadzący będą radośnie klaskać z wrażenia. Potem pojawi się w gazecie "wywiad, jakiego nie było", w którym opowie, jak kocha mamę, pierogi i dlaczego kontuzja kręgosłupa nie przeszkadza jej w biciu ludzi. Polisz szłbiz łelkam tu. Media stworzyły potwora. Piszę to świadomie jako osoba, która - co przyznaję - też się niestety do tego mocno przyczyniła. Sięgnęliśmy właśnie dna. Może wreszcie czas się odbić i powiedzieć chamstwu NIE?" - napisała dziennikarka.

Jak myślicie, co się naprawdę wydarzyło w Gorzowie?

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA SZULIM POBITA PRZEZ DODĘ! [WIDEO] AGNIESZKA SZULIM ZAMIERZA POZWAĆ DODĘ [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
 • OLO (gość)

  PRZYGADAŁ KOCIOL GARNKOWI. PIOTROWSKA TO TEZ NIEZLE CHAMISZCZE

  26.02.2014 16:36
 • obserwator (gość)

  Własnie Piotrowska, moze w koncy bys zamilkała. sama jestes chamska w mediach a innych pouczasz. Uwazaj bo i ciebie moze przygoda spotkac....

  18.02.2014 09:30
 • gaa

  Jak na chory kręgosłup to nieźle skakała przy tym jak pchnęła z impetem Szulim .Widziałam wideo z tego zdarzenia i nie mam wątpliwości kto był agresywny i kto atakował.

  17.02.2014 20:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×