Karolina Korwin-Piotrowska ostro o Nataszy Urbańskiej:

Karolina Korwin-Piotrowska uważa, że Natasza Urbańska jest uzurpatorką przekonaną o swojej wyjątkowości i zdeterminowanym na karierę taranem.

Multimedia

Znana z ostrego języka Karolina Korwin-Piotrowska w ostrych słowach wypowiedziała się na temat Nataszy Urbańskiej. W "Maglu towarzystkim" analizowała przyczyny, dla których na artystkę nieustannie spływa fala "hejtu".

CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA O DODZIE: MEDIA STWORZYŁY POTWORA. SIĘGNĘLIŚMY DNA KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA OSTRO O DODZIE I EDYCIE GÓRNIAK - Ludzie mają inteligencję emocjonalną i widzą ściemę. Widzą przede wszystkim, jak ktoś się stara. Natasza Urbańska stara się być pomieszaniem Edyty Górniak z Barbrą Streisand czyli wszystkim, czym nie jest. Robi to od lat. Próbowaliśmy zebrać wszystkie jej okładki, ale tego nie da się zrobić, bo jest ich bardzo dużo. Uzurpacja tej dziewczyny, przekonanie o swojej wyjątkowości, mówienie o tym, że jest zbyt doskonała na swój kraj - mamy tu wszystko - oceniła Korwin. CZYTAJ TAKŻE: NATASZA URBAŃSKA: KIEDY W POLSCE WIESZAJĄ NA MNIE PSY, TO ZA GRANICĄ JESTEM CHWALONA NATASZA URBAŃSKA ZROBI KARIERĘ ZAGRANICĄ?

Ponadto, Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała artykuł z "Newsweeka", w którym zauważono, że wbrew powszechnemu przekonaniu, że karierą Urbańskiej steruje jej mąż Janusz Józefowicz, to ona sama wykazuje największą determinację w dążeniu do sukcesu. - To jest jedyny artykuł, który pokazuje kulisy tego związku i tej historii. To jest artykuł, który mówi wprost: Natasza Urbańska jest zupełnie inną osobą niż myślicie, ona zawsze była po prostu absolutnym, zdeterminowanym na karierę taranem. To nie jest tak, że Józefowicz zawsze za nią stoi. On jest bardzo miłym misiem do bicia, na którego można zrzucić wszystkie winy, ale większość decyzji podejmuje ona - powiedziała Korwin.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×