Karolina Korwin-Piotrowska typuje, kto wygra "Taniec z gwiazdami"

Lista gwiazd, które pojawią się w nowej edycji "Tańca z gwiazdami", jeszcze nie jest zamknięta, a Karolina Korwin-Piotrowska już typuje, kto wygra show.

Multimedia

Aneta Zając, która gra Marysię w "Pierwszej miłości", już niedługo ujawni swoje taneczne zdolności. Aktorka zgodziła się wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"! To właśnie ona zdaniem Karoliny Korwin-Piotrowskiej ma największe szanse, by wygrać taneczne show!

CZYTAJ TAKŻE: ANETA ZAJĄC WYSTĄPI W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"?! "TANIEC Z GWIAZDAMI" BĘDZIE EMITOWANY W PIĄTKI O 20 NA POLSACIE!

"Znając emocje towarzyszące temu programowi, i to jak zmienia on życiorysy uczestników, sporo się zadzieje. Najczęstsze osiągnięcia bohaterów "TzG" to odkrycie swojej stłamszonej kobiecości, napisanie książki, ciąża albo ewentualny medialny romans. Pani Anecie, która w mediach dzielnie milczy, życzę tego pierwszego. Chyba już nawet wiem, kto wygra ten program..." - napisała dziennikarka na łamach "Wprost".

A Wy macie już swoich faworytów? CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"! ZATAŃCZY Z RAFAŁEM MASERAKIEM?! WSZYSCY ZWYCIĘZCY "TAŃCA Z GWIAZDAMI"! [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×