Karolina Korwin-Piotrowska zrezygnowała z udziału w programie "Na językach"

Karolina Korwin-Piotrowska nie będzie już gościem w studiu programu TVN "Na językach". Dziennikarka zrezygnowała z udziału w nim po publikacji drastycznego zdjęcia przez "Fakt".

Multimedia

Program "Na językach", którego prowadzącą jest Agnieszka Szulim, realizowany jest we współpracy z dziennikiem "Fakt". Każdy odcinek nagrywany jest w jego newsroomie, gdzie zaproszeni przez gospodynię goście komentują wydarzenia z show-biznesu. Wśród nich była Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka zrezygnowała jednak z udziału w programie.

CZYTAJ TAKŻE: JESIENNA RAMÓWKA TVN. CO ZOBACZYMY JESIENIĄ 2015? KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA: MEDIA LANSUJĄ KRETYNÓW NA GWIAZDY [WIDEO]

Decyzja Korwin-Piotrowskiej ma być podyktowana tym, że "Fakt" zamieścił na pierwszej stronie zdjęcie 10 -letniej dziewczynki, która została zraniona siekierą przez 27-letniego mężczyznę. Publikacja oburzyła czytelników i ludzi mediów, w tym prowadzącą "Magiel towarzyski" w TVN Style.

Nie wiadomo, kto zastąpi Karolinę Korwin-Piotrowską w programie. Nowe odcinki "Na językach" można oglądać od 7 września, w każdy poniedziałek o godz. 22.30 w TVN.

Komentarze

Skomentuj
  • mgr_inż (gość)

    Fakt to szmatławiec dla ludzi o niskich wymaganiach intelektualnych: sprzataczek, robotników ludzi nie mogacych znalesc sobie pracy. Jednym słowem dla osob niewyksztalconych , prymitywnych. Zaden mgr nie czyta szmat gazetowych - obrazkowych .

    25.08.2015 10:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×