Karolina Malinowska o macierzyństwie: Dziecko to największe i najmniejsze szczęście w życiu

Karolina Malinowska, która niedawno urodziała trzeciego synka, zwierzyła się, że wychowywanie trójki urwisów to nie lada wyzwanie.

Multimedia

Karolina Malinowska kilka tygodni temu urodziła swoje trzecie dziecko. Żona Oliviera Janiaka szybko wróciła do formy i na salonach zaprezentowała idealną figurę. Zapytana przez AfterParty.pl o sekret szybkiego zrzucenia ciążowych kilogramów wyjaśniła:

[sc]CZYTAJ TAKŻE: WIEMY, JAK MA NA IMIĘ TRZECI SYN KAROLINY MALINOWSKIEJ I OLIVIERA JANIAKA KAROLINA MALINOWSKA URODZIŁA TRZECIEGO SYNA![/sc]

- Jest tyle roboty przy trójce małych urwisów, że proszę mi wierzyć, że to jest absolutny poligon i żadna siłownia nie jest potrzebna. Nie mam czasu zjeść, nie mam czasu dospać, więc potrzebna jest duża warstwa tapety i można się jakoś ludziom pokazać - powiedziała Karolina Malinowska.

Modelkę zapytano również o to, czy zgadza się ze słowami swojego męża, Oliviera Janiaka, który stwierdził, że "Dzieci to najpiękniejsza i najbardziej przejeb*** rzecz w życiu".

[sc]CZYTAJ TAKŻE: [OLIVIER JANIAK: DZIECI TO NAJPIĘKNIEJSZA I NAJBARDZIEJ PRZEJEB* RZECZ W ŻYCIU [WIDEO]](//www.telemagazyn.pl/plotki/15094,olivier-janiak-dzieci-to-najpiekniejsza-i-najbardziej-przejeb-rzecz-w-zyciu-wideo,id,t.html) KAROLINA MALINOWSKA I OLIVIER JANIAK BĘDĄ MIELI TRZECIEGO SYNA!**[/sc]

- Zgadzam się. Jest fajnie. Wiadomo, jest dużo roboty i każda mama, każdy tata to potwierdzi, ale to największe szczęście. Dziecko to paradoksalnie największe i najmniejsze szczęście w życiu, absolutnie! - dodała Karolina.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×