Karolina Pajączkowska z TVP Info pokazała się bez makijażu. Wygląda świetnie w naturalnym wydaniu!

Karolina Pajączkowska, jedna z najpiękniejszych prezenterek TVP, pokazała się bez makijażu i zaapelowała do swoich fanów o to, aby stawiali na naturalność. To jej odpowiedź na rosnącą popularność filtrów do upiększania zdjęć. Zobaczcie, jak Karolina Pajączkowska wygląda świetnie w naturalnym wydaniu!

Multimedia

Karolina Pajączkowska z TVP Info bez makijażu. Jak wygląda?

Karolina Pajączkowska nie boi się zabierać głosu w ważnych sprawach. Piękna dziennikarka TVP Info jakiś czas temu krytykowała gwiazdy, które zdecydowały się na zagraniczne wyjazdy w trakcie pandemii. Pajączkowska apelowała wtedy o solidarność ze służbą zdrowia.

Karolina Pajączkowska powitała nowy rok w krótkich włosach. Niesamowita metamorfoza!Zobacz więcej

Tym razem gwiazd TVP Info poruszyła temat upiększających filtrów, z których korzystają m.in. użytkownicy Instagrama.

Ostatnio sporo mówi się o filtrach na Instagramie [...] Ja też często dostaję wiadomości z zapytaniem, czemu używam filtrów... Kochani! NIE UŻYWAM! Moim "filtrem" jest mój makijaż. Nie używam też Photoshopa! Obrabiam zdjęcia w programie Lightroom. Nie korzystam z medycyny estetycznej. Od 10 lat pielęgnuję twarz u kosmetologa i dbam o cerę w domu. Nie wszystko na Instagramie to fejk i sztuczność. A dla wszystkich, którzy piszą, że jestem brzydka bez makijażu... mam ogłoszenie! Bez makijażu czuję się najpiękniej! Jestem wtedy w 100% sobą. Zwykłą Karoliną z Radomska. - napisała dziennikarka.

Karolina Pajączkowska zachwyciła fanów naturalnością. Dziennikarka postanowiła wykorzystać swoje zasięgi w słusznym celu i zaapelowała do obserwatorów oraz innych znanych osób na Instagramie:

Photoshop jest niezdrowym narzędziem. Nigdy nie pozwoliłabym sobie na oszukiwanie innych i tworzenie nierealnego wizerunku! Apeluję do innych kobiet na Instagramie, aby pamiętały o młodych dziewczynach... to robi im krzywdę! Ideałów nie ma! - dodała.

Zobaczcie, jak Karolina Pajączkowska wygląda bez makijażu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×