karolina pisarek

Gala WP Kobieta #Wszechmocne. Tak wyglądały gwiazdy na wydarzeniu! Karolina Pisarek w różowych piórach, Grażyna Wolszczak w zielonym garniturze, błyszcząca Tatiana Okupnik

W Hotelu Bristol w środę 17 listopada 2022 odbyła się Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022. Event przyciągnął masę gwiazd znanych z pierwszych stron gazet! Zobacz, jak prezentowały się Karolina Pisarek, Grażyna Wolszczak, Joanna Racewicz, Matylda Damięcka, Martyna Kaczmarek, Małgorzata Leitner czy Monika Miller!

17.11.2022Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022

"Twoja twarz brzmi znajomo". Najgorsi uczestnicy w historii programu. Karolina Pisarek, Bilguun Ariunbaatar, Maja Bohosiewicz i nie tylko. Kto z nich był najsłabszy?

"Twoja twarz brzmi znajomo" od lat jest jednym ulubionych programów telewidzów. Format, w którym znane osobistości przemieniają się w gwiazdy światowej estrady doczekał się już 17. edycji. Jednak nie wszyscy mogli zaliczyć swój udział w programie do udanych. Przedstawiamy zestawienie najgorszych uczestników wszystkich dotychczasowych edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Który z nich był najgorszy?

12.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Top Model". Dawno niewidziana Blanka Stajkow bryluje na salonach! Niedoszła modelka robi karierę jako wokalistka. Bawiła się z Magdaleną Pieczonką, Karoliną Pisarek, Darią Zawiałow i Marią Sadowską

Blanka Stajkow to niedoszła modelka, której rozpoznawalność pomógł zyskać program "Top Model". Usłyszała tam, że bardziej niż na wybieg, pasuje na scenę muzyczną. To było prawdą - Stajkow nie kryła, że bardziej jej zależy aby grać koncerty przed licznym tłumem, aniżeli prezentować ubrania. Dawno niewidziana niedoszła modelka właśnie pojawiła się na salonach.

01.10.2022Top Model

"Taniec z gwiazdami 13". Widzowie krytykują werdykt i przewidują finał! Ich zdaniem o Kryształową Kulę zawalczy Jamala i Jacek Jelonek!

Za nami 4. odcinki programu "Taniec z gwiazdami". Format, jak co sezon, budzi ogromne emocje wśród widzów! Nie inaczej jest i z 13. edycją tanecznego show Polsatu, w którym zmierzyli się znani i lubiani. Werdykt 4. odcinka mocno zirytował widzów, którzy nie kryją rozgoryczenia i wskazują, kogo spodziewają się zobaczyć w finale - bynajmniej nie za sprawą rewelacyjnych występów.

20.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 4. Karolina Pisarek zatańczyła i przytulała się do jurorów! Wiesław Nowobilski zgarnął najwięcej punktów! W 4. odcinku odpadli Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło!

Program "Taniec z gwiazdami" to wielkie emocje, piękne stroje i niezwykłe taneczne popisy. To jednak przede wszystkim uczestnicy - a ci tym razem zaprosili swoich tanecznych partnerów i widzów do swoich rodzinnych miejscowości! W 4. odcinku programu "Taniec z gwiazdami" zdradzili, skąd pochodzą i co ich ukształtowało. To jednak niewiele znaczyło przed obliczem surowych jurorów! Kto odpadł w 4. odcinku "TzG 13"?

19.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". Jurorzy sypali dziesiątkami jak z rękawa! Jacek Jelonek i Natalia Janoszek zachwycili. Byli najlepsi? W 3. odcinku odpadli Maja Włoszczowska i Roman Osadichiy

"Taniec z gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać. W 3. odcinku 13. edycji gwiazdy wypłynęły w taneczny rejs, w rytm największych przebojów Krzysztofa Krawczyka. Jurorzy byli tego wieczoru bardzo łaskawi. Aż dwóm parom przyznali maksymalną ilość punktów. Kto odpadł w 3. odcinku "TzG 13"?

12.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Tak mieszkają uczestnicy najnowszej edycji programu! Niektórzy z nich spokojnie mogliby zorganizować u siebie kolejny odcinek show!

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" budzi ogromne zainteresowanie wśród widzów, którzy żywo interesują się życiem występujących na parkiecie gwiazd. Praktycznie wszyscy uczestnicy show chętnie się dzielą za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko postępami z tanecznych treningów, ale i tym, jak mieszkają. Domy niektórych z nich przypominają prawdziwe pałace! Zobaczcie, jak się urządziły gwiazdy 13. edycji "Dancing with the Stars"!

12.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". To Karolina Pisarek powinna odpaść? Widzowie bronią występu Krzysztofa Rutkowskiego! "Ta litość była słaba"

Zgodnie z przewidywaniami wielu telewidzów, 2. odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" po kolejnym występie opuścił Krzysztof Rutkowski. Okazuje się jednak, że zdaniem sporej grupy fanów programu, to nie on powinien tego wieczoru odpaść z programu, a Karolina Pisarek! Widzowie mówią wprost o niesprawiedliwości, nie pozostawiając na występie modelki suchej nitki.

06.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 2. Karolina Pisarek nie pokazała ani jednego kroku! Krzysztof Rutkowski zrobił "postęp" i odpadł!

"Poznajmy się bliżej" - było tematem przewodnim 2. odcinka 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Problemy zdrowotne niemal wyłączyły Karolinę Pisarek z dalszej rywalizacji. Modelka o utrzymanie w programie walczyła z detektywem Krzysztofem Rutkowskim. Kto odpadł w 2. odcinku tanecznego show Polsatu?

05.09.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×