Karolina Szostak: Mój partner Andrej Mosejcuk wciąż narzeka na moją sylwetkę

Karolina Szostak przyznaje, że jej partner z "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" jest bardzo wymagający wobec niej.

Multimedia

Dziennikarka doskonale zdaje sobie sprawę, że jej bardzo kobiece kształty są problemem w tańcu. Konsekwencją tego faktu, są wyjątkowo ostre treningi przed każdym występem. Bardzo pomocny w przygotowaniach okazuje się jej partner.

CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA SZOSTAK: KOBIETA O MOJEJ FIGURZE NAJLEPIEJ WYGLĄDA NAGO KAROLINIE SZOSTAK BIUST PRZESZKADZA W TAŃCU

  • Mój partner Andrej Mosejcuk wciąż narzeka na moją sylwetkę. Nieustannie krzyczy: "Rama, wyprostuj się, wciągnij brzuch!". Ale to dobrze, że jest wymagający. Gdyby mnie nie trzymał ostro, pewnie bym się leniła, a tak daję z siebie dwieście procent normy. Ostatnio tańczyłam z... kijem od szczotki, na którym wisiały dwie ciężkie torby - tak trenowałam ramę... Ponadto buty do tańca okazały się niesłychanie niewygodne, ranią mi stopy. Boli kręgosłup, ale zaciskam zęby i robię swoje - ujawniła Karolina Szostak "Twojemu Imperium".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×