Karolina Szostak o chudnięciu: Biust na pewno najmniej się zmniejsza

Karolina Szostak, która po udziale w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" spodziewa się przede wszystkim utraty wagi, opowiedziała o tym, jak chudną poszczególne części jej ciała.

Multimedia

Karolina Szostak dzięki intensywnym treningom tanecznym do programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" już schudła 5 kilogramów. Na łamach "Faktu" zdradziła, które części ciała najbardziej się zmieniły dzięki wysiłkowi fizycznemu.

CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA SZOSTAK: KOBIETA O MOJEJ FIGURZE NAJLEPIEJ WYGLĄDA NAGO KAROLINA SZOSTAK: MÓJ PARTNER ANDREJ MOSEJCUK WCIĄŻ NARZEKA NA MOJĄ SYLWETKĘ

- Chudnę na pewno, to nie ulega wątpliwości. Krawiec, który mnie mierzył przed tańcem i w trakcie, ma najlepsze oko. Mam taki pas podkreślający talię i co tydzień mówi: "o matko, znowu muszę ci go zmniejszyć". Nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa, ale przyznam, że to powolny proces. Najtrudniejszym miejscem u kobiety jest brzuch. Schodzi najwolniej i najwięcej trzeba nad tym pracować. Talia chudnie najbardziej. Na pewno też nogi, które mi się troszkę wyciągają. Czuję też po rękach. Biust na pewno najmniej się zmniejsza, to nie jest takie spektakularne. Zawsze jak się odchudzam to biust pozostawał podobny. Dla oka to nie są zauważalne różnice. Ale widać talię - cieszyła się Karolina Szostak.

CZYTAJ TAKŻE: KAROLINIE SZOSTAK BIUST PRZESZKADZA W TAŃCU KAROLINA SZOSTAK JUŻ SCHUDŁA 5 KILOGRAMÓW

Komentarze

Skomentuj
  • ahaaaa (gość)

    Preparat Slimcea doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

    04.09.2015 09:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×