karolina szymczak

"Polityka" [RECENZJA]. Z dużej chmury mały deszcz, czyli Patryk Vega przynudza przez ponad dwie godziny

Patryk Vega stoi uśmiechnięty na scenie. Nie kryje dumy. Gdy dostaje do ręki mikrofon, to po raz kolejny – ponieważ powtarza to jak mantrę w każdym z wywiadów – ma okazję wspomnieć, że kampania reklamowa „Polityki” jest wyceniana prawie dwukrotnie wyżej niż kampania „Kleru” Wojciecha Smarzowskiego. Mówi to z takim przekąsem, jakby chciał na siłę udowodnić, że to właśnie on jest królem polskiego box office’u. Tyle tylko, że „Kler” był filmem o którym będzie mówić się jeszcze długo, a o „Polityce” zapomni się tuż po wyjściu z kina.

04.09.2019Recenzja

"Diablo. Wyścig o wszystko". Karolina Szymczak grała z Dwaynem Johnsonem, a teraz jest gwiazdą polskich "Szybkich i wściekłych'! Czego widzowie mogą spodziewać się po tym filmie? [WYWIAD]

Już w piątek, 18 stycznia, do kin trafi film "Diablo. Wyścig o wszystko", którego zwiastun oraz plakaty promocyjne zrobiły małe zamieszanie w sieci. Dostaniemy polskich "Szybkich i wściekłych"? Jaki to będzie film? Jak w roli gangstera sprawdził się Cezary Pazura? O tym wszystkim opowiada nam Karolina Szymczak, która jest jedną z gwiazd "Diablo"!

17.01.2019Wywiad

"Diablo. Wyścig o wszystko". Mikołaj Roznerski lubi OSTRO! Zobaczcie plakaty promujące film! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nadjeżdża film, dzięki któremu widzowie poczują maksymalną adrenalinę! Już w styczniu czeka nas szybkość, wściekłość, miłość i akcja, które dostaniemy w najlepszym filmowym wydaniu. "Diablo. Wyścig o wszystko" to produkcja, jakiej jeszcze w Polsce nie było, w której pisk opon i emocje są równie silne. "Diablo. Wyścig o wszystko" w kinach od 18 stycznia 2019 roku.

04.12.2018Diablo

"Diablo". Mikołaj Roznerski został gangsterem! Zrywa z ciepłym wizerunkiem z "M jak miłość"? [WYWIAD, WIDEO, DUŻO ZDJĘĆ]

Mikołaj Roznerski jest już zmęczony swoim ciepłym wizerunkiem wykreowanym w serialu "M jak miłość"? Jeżeli tak, to już niedługo zobaczymy młodego aktora w zupełnie nowym wydaniu! Tym razem Mikołaj Roznerski zaprezentuje się widzom jako twardy gangster w filmie "Diablo"! Czego spodziewać się po tej roli? Sprawdźcie naszą rozmowę z Mikołajem Roznerskim o filmie "Diablo"!

17.11.2018Diablo

"Gwiazdy". Wielkie piersi zamiast wielkiej miłości i wielkiej piłki [RECENZJA]

„Gwiazdy” miały szansę być wielkim filmem. Jan Kidawa-Błoński w rękach miał doskonały materiał, czyli historię wzlotów i upadków piłkarza reprezentacji Polski, Polonii Bytom i Górnika Zabrze, Jana Banasia, ale zamiast na pasjonującej opowieści skupił się na ogranej i zachowawczej opowiastce o miłości. Nieszczęśliwej oczywiście, bo puentą filmu jest fakt, że Banaś nigdy się nie ożenił.

27.01.2018Recenzje

"Gwiazdy". Film z Mateuszem Kościukiewiczem i Sebastianem Fabijańskim już na VOD! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jan Kidawa-Błoński, twórca obsypanych nagrodami filmów „Skazany na bluesa” i „Różyczka”, przedstawia inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami opowieść o pasji, miłości i rywalizacji. „Gwiazdy” to urzekająca klimatem, zabawna, ale i nostalgiczna, podróż do świata młodzieńczych marzeń, wyznaczających cel i kierunek życia bohaterów. Całość okraszona fantastycznym śląskim temperamentem i przywołująca wielkie chwile polskiego futbolu. Film już na VOD!

20.11.2017Premiery VOD

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×