Karolina Woźniak - olśniewająca partnerka Przemysława Salety nie wstydzi się pokazywać nagiego ciała! Polska Megan Fox? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Karolina Woźniak to piękna partnerka Przemysława Salety. Zjawiskowa modelka robi karierę m.in. w Stanach Zjednoczonych. Woźniak nie wstydzi się pokazywać nagiego ciała, o czym świadczą zdjęcia publikowane na Instagramie.

Multimedia

Karolina Woźniak - kim jest partnerka Przemysława Salety?

Karolina Woźniak pochodzi z Bydgoszczy. Studiowała filologię angielską, ale podczas studenckich wakacji w Miami została wypatrzona przez agencję modelek. Tak zaczęła się jej kariera w modelingu. Woźniak pracowała dla wielu prestiżowych marek. Jednym z najgłośniejszych jej kontraktów, była kampania dla marki jubilerskiej Swarovski. Oprócz tego piękna modelka jest też wspólniczką Wojciecha Fibaka - prowadzi salon sztuki Kawai Art Gallery.

Dziewczyna Macieja Musiała robi zawrotną karierę w modelingu. Zobacz jej nagie zdjęcia! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Karolina Woźniak brała również udział w sesjach zdjęciowych do magazynów dla mężczyzn "Playboy", "Maxim" czy "CKM". W Stanach porównują ją do m.in. Megan Fox. W Polsce głośno zrobiło się o niej w czerwcu 2018 roku, kiedy okazało się, że spotyka się z Przemysławem Saletą.

W galerii możecie zobaczyć zmysłowe zdjęcia Karoliny Woźniak. Co o nich sądzicie? Widzicie podobieństwo do amerykańskiej aktorki?

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Aaa (gość)

    Bo w Polsce karp to tradycja xD

    06.01.2019 00:48
  • Qwer (gość)

    Ładna dziewczyna, ale po co się na siłę oszpeciła tymi karpimi ustami?

    22.12.2018 12:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×