kasia adamik

"1983" jak "The Man in The High Castle" Amazona? Zachodnie media oceniają polski serial Netflixa. Chwalą czy ganią? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Polski serial Netflixa pt. "1983" jednym z najlepszych w tym roku? Tak twierdzą niektórzy recenzenci na zachodzie! Produkcja z Maciejem Musiałem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych porównywana jest m.in. do "The Man in The High Castle" Amazona. Jak zachodnie media oceniają polski serial Netflixa? Na co zwracają uwagę? Sprawdźcie!

02.12.20181983

Nagroda ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego już po raz dwunasty przyznana na międzynarodowym festiwalu w Cannes

Już po raz dwunasty podczas festiwalu filmowego w Cannes została przyznana Nagroda ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego za Najlepszy Scenariusz z Europy Wschodniej rozwijany w ramach programu scenariuszowego Niezależnej Fundacji Filmowej, uznawanego za jeden z najefektywniejszych europejskich programów dla scenarzystów. Czek w wysokości 10 000 Euro i statuetkę autorstwa Adama Fedorowicza otrzymała Maja Vitkova z Bułgarii za projekt AFRIKA.

16.05.2018Nagroda ScripTeast

"Amok". Nagrodzony w Gdyni film już na VOD! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowy film Katarzyny Adamik oparty na prawdziwej historii Krystiana Bali, którą żyły media na całym świecie. W wydanej w 2003 roku książce „Amok” opisał on zbrodnię bardzo podobną do tej, o którą został później oskarżony! Sprawa Bali dała początek najgłośniejszemu procesowi poszlakowemu w historii Polski, a jej przebieg relacjonowały m.in. BBC, Guardian, New Yorker, Time, Daily Mail, The Washington Post, Der Spiegel, Le Figaro, Le Parisien i Telegraph. W rolę Krystiana Bali w filmie wcielił się Mateusz Kościukiewicz.

27.09.2017Premiery VOD

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×