Kasia Cichopek na kieleckich targach "Czas Dziecka" [WIDEO]

W hali Targi Kielce odbyły się V Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka "Czas Dziecka". To największe targi branży dziecięcej w Europie Środkowo- Wschodniej.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NIEZNAJOMY POMÓGŁ KASI CICHOPEK. "A JEDNAK GDZIEŚ SĄ DŻENTELMENI" KASIA CICHOPEK WRÓCI NA PLAN "M JAK MIŁOŚĆ" W POŁOWIE LUTEGO

Podczas wydarzenia miały miejsce premiery produktów najważniejszych marek i firm. Tegoroczna edycja to ponad 200 wystawców, w tym przedstawiciele Holandii, Czech, Niemiec, Chin, Hiszpanii, Ukrainy czy Węgier. Wystawa odbyła się w 5 halach wystawienniczych. Targi "Czas dziecka" odwiedziła m.in. Katarzyna Cichopek. Aktorka opowiedziała o tym, czym kieruje się w wyborze akcesoriów i zabawek dla dzieci, zdradziła również dlaczego rodzice powinni odwiedzać miejsca takie, jak to. Przy okazji oglądania nowoczesnych modeli wózków, kołysek i zabawek, uczestnicy V Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka mogli m.in. nauczyć się prawidłowego montażu fotelików samochodowych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×