Kasia Lenhardt nie żyje. Finalistka niemieckiego "Top Model" i była dziewczyna Jeroma Boatenga miała 26 lat

Nie żyje Kasia Lenhardt, polska modelka i była dziewczyna gwiazdora Bayernu Monachium, Jeroma Boatenga. Finalistka niemieckiego "Top Model" została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Osierociła syna.

Multimedia

Kasia Lenhardt - kim była?

26-letnia Kasia Lenhardt od kilku lat robiła karierę w Niemczech. Występowała w programach telewizyjnych, takich jak "Germany’s Next Topmodel" i "Hell’s Kitchen". Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że piłkarz Jerome Boateng zakończył związek z piękną Polką.

Zawodnik Bayernu Monachium spotykał się z Lenhardt od zeszłego roku. Wspólne zdjęcia pary w ostatnich miesiącach pojawiały się na Instagramie finalistki niemieckiego "Top Model".

Szkoda, ale dla mnie i mojej rodziny to jedyna słuszna decyzja. Musiałem zrobić ten krok. Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem. Zwłaszcza moją byłą dziewczynę Rebeccę i nasze dzieci. Mężczyzna musi wziąć na siebie odpowiedzialność i działać w imieniu rodziny i ja to teraz robię - napisał wtedy Boateng w relacji na Instagramie.

Christopher Plummer nie żyje. Laureat Oscara miał 91 latZobacz więcej

Matką dzieci piłkarza jest Rebecca Silvera, która zarzucała Polce, że odbiła jej partnera. Niemiecki tabloid "Bild" podaje, że Kasia Lenhardt została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Lenhardt osierociła kilkuletniego syna Noana.

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Magda (gość)

    My Polacy umiemy tylko krytykować zazdrościć komuś urody pieniędzy sławy ważne z kim była tylko hejtowac umiecie .

    15.02.2021 09:37
  • Ania (gość)

    Szkoda pięknej młodej kobiety mogła sobie Jeszce życie poukładać.

    15.02.2021 09:29
  • Kielich (gość)

    Trzymam kciuki, że to nowy trend tiktokowy...czekam na zejście kolejnego pustaka.!

    12.02.2021 13:09
  • W (gość)

    Ludzie jesteście paskudni. Zmarła młoda kobieta a wy wypisujecie takie rzeczy. Między innymi przez takich ludzi, i takie komentarze tak młode osoby popełniają samobójstwo.. Czasami warto się zastanowić zanim się coś napisze. Każdy człowiek zasługuje na szacunek, ale Polacy chyba nie wiedzą co to takiego.

    12.02.2021 12:08
  • Szaman Uraburadoogora (gość)

    No i co to nas obchodzi?

    12.02.2021 07:15
  • Pizzeria (gość)

    . Uj z nią, kolejne łajno instagramowo/pejsbukowe, zuluczaka kopną ją dla młodszej z lepszym cycem to se panna jebła samobója...zajebiste czasy, cipa zadecydowała, że lepiej być sztywną niż byłą prostytutą jakiegoś kuntakinte...i nawet macierzyństwo nie miało dla głupiej cipy znaczenia...tylko lajki, subskrypcje i kakaowy bolec się liczy dla pustych p0lek.

    11.02.2021 20:02
  • Nanetka (gość)

    ludzie wyluzujcie ,kobieta byla i jej nie ma. A jeżeli chodzi o Polaków to jesteśmy najbardziej krytycznym państwem .jak komus dobrze to ma za dużo w d...pie,jak komus krzywda to krytyka nawet nie znając a swojego życia nie widza pod nosem.bylam 14 lat za granica i największymi krytykami nie patrząc co mają pod wlasnym nosem są Polacy.więcej wiary w siebie ludziska.pozdrawiam

    11.02.2021 17:10
  • ...n. (gość)

    Co za dupek.

    11.02.2021 13:17
  • Do bid (gość)

    Jak mozna pisac takie rzeczy kiedy ktos umiera? co wy mozecie wiedziec smierdzace polaczki o jej prawdziwy zyciu,zazdrosny,zawistny narod pozbawiony czlowieczenstwa z zazdrosci tfuuu wam w te polskie biedne gemby!

    11.02.2021 11:33
  • Czytelnik (gość)

    Dużo brzydkich wypowiedzi,ale wypowiedź obserwatora zawiera pogardę nie tylko do osób wypowiadających się bez klasy. Też brzydko. ,

    11.02.2021 10:23
  • gosc (gość)

    do pana nie moja sprawa,Człowieczku zazdrośc cie zjada bo nie masz pieniedzy urody nazwiska nie masz nic.taka kobieta nawet by na ciebie nie spojrzała.jedyne comasz to cos na pare centymetrow w portkach i i to coś rzadko staje

    11.02.2021 09:18
  • Polina (gość)

    Ale sqrwysyństwa się wylało. Polaczki ! Dajecie, dajecie! W obrzucaniu g...n jesteście qrwa mistrzami. Obrzydliwe.

    11.02.2021 08:51
  • Matka (gość)

    Przykro czytać o śmierci tak młodej kobiety. Życie jeszcze przed nią było . Nie wiemy co tak naprawde przyczyniło się do jej śmierci. Jeżeli to samobójstwo to nie poradziła Sobie z czymś bardzo trudnym, co ja przerosło. Może nie miała wsparcia aby sobie z tym poradzić. Jeżeli zaczęła karierę w bardzo młodym wieku, to z pewnością emocjonalnie nie była gotowa na wielki świat show-biznesu . A nieprzepracowane emocje mogą zniszczyć życie.

    11.02.2021 08:46
  • Obserwator (gość)

    Typowa cholerna polska mentalność. Młoda kobieta nie żyje,a część z was jedyne co to ją hejtuje jaka to nie była. Nawet jej nie znając osobiście,a widząc jedynie jej wykreowanie w mediach. I żal ściska,że nie wyszła za polaka,że nie urodziła polskiego dziecka w wierze chrześcijańskiej nie no to ostatnie to już największa beka. Tak myślisz geniuszu,który wypowiedzial te słowa,że to było przyczyną tragedii na prawdę? Znając mentalność polską to mogło ją spotkać równie coś okropnego albo i gorszego. Państwo pisowskie i chrześcijańskie z poglądami rodem ze średniowiecza aż płakać się chce nad waszym żałosnym losem i archaicznymi wierzeniami. Ten kraj czeka zguba jeżeli wkoncu ludzie nie zaczną zamiast głosić pustych haseł i mieć ślepe wierzenia,którymi byli karmieni od maleńkości,a zamiast tego wkoncu zacząć używać mózgu,wyciągnąć wtyczkę odłączając się od matrixa i przejrzeć pewne rzeczy na oczy. Ja od lat się wstydzę,że się w tym kraju urodziłem gdzie większość ludności zatrzymała się na etapie prehistorii,a swoim intelektem z trudem prześcignęła małpę. To i tak jest,że taka ciemna masą łatwo jest sterować i to co się obecnie w tym kraju wyprawia jest tego definicją. Zastanówcie się czasem nad sobą.

    11.02.2021 08:03
  • Normalny (gość)

    Dorosła kobieta..i Kasia...Nie Katarzyna czy Kaśka tylko Kasia...Brak słów na ten infantylizm . Ciekawe jaka książkę ostatnio przeczytała...

    11.02.2021 07:36
  • Mick USA (gość)

    Ludze bladza,kazdy jest kowalem swojego zyca.😂😹🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒

    11.02.2021 01:36
  • Polka? (gość)

    Widocznie lubiala Boategnow bo dziecko pol czarne, imie Noah. Smiech na sali.

    11.02.2021 00:07
  • Nie moja sprawa... (gość)

    Pusta Polka ktorya nie widziala swiata poza "pieknoscia", rzeczami materialnymi, nawet nie wiedziala skad pochodzi, kim jest. Zamiast znalesc jakieggos Polaka/Chrzescijana i urodzic tradycujne Polskie dziecko to bujala sie z Boatengami? Lol..... Jej sprawa... i tak sie skonczylo. Puste Polki tak odchodza z tego swiata.

    11.02.2021 00:05
  • Polak 13 (gość)

    Nie włazi się z buciorami w czyjeś życie. Nie wystarczy dać dupska kopaczowi aby być szczęśliwym. Skończcie hejtować facetów, pomyślcie chociaż raz głową panienki.

    10.02.2021 23:47
  • moralista (gość)

    A co tu można skomentować. Tak się kończy życie bez Boga , bez głębszych wartości duchowych , puste etycznie i moralnie. A co w zamian , kosmopolityzm , nieustanne zmiany partnerów byle z duża kasą , bezideowość , jedynie fura , kasa i komóra. A kto najbardziej cierpi , jedynie dzieci , w tym przypadku dziecko. Zresztą nie jest to odosobniony przypadek , było wiele , będzie więcej , wiele więcej.

    10.02.2021 23:32
NowszeStarsze