Kasia Mieczkowska: "Za wcześnie odpadłam z programu"

Po wczorajszej zaciętej rywalizacji uczestników programu "You Can Dance" z show musieli się pożegnać Kasia Mieczkowska i Bartek Woszczyński.

Multimedia

Jak młodzi tancerze przyjęli porażkę? - To nie był jeszcze ten moment- mówi drżącym głosem Kasia- Sądziłam, że widzowie dostrzegą tkwiący w nas potencjał i że pozwolą nam jeszcze zaprezentować nasze umiejętności.

Za swoją porażkę Kasia obwinia choreografa: - Uważam, że nic więcej nie mogliśmy z tej choreografii wyciągnąć. Niestety, w tym programie jest tak, że jesteśmy skazani na choreografa, który wymyśla nasz układ. Dlatego spodziewałam się tego werdyktu. Odkąd zaczęłam przygotowywać ten ostatni występ czułam, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że opuszczę ten program.

Podobnego zdania jest drugi tancerz, który opuścił "You Can Dance", Bartek: - Tańczyłem z Kasią Bień i uważam, że zatańczyliśmy najlepiej, jak mogliśmy. Przy tej choreografii po prostu daliśmy z siebie wszystko. Mimo nadziei, że zostanę w programie, miałem jednak przeczucie, że padnie na mnie. Dlaczego? Bo hip- hop to nie mój taniec!

Co będzie dalej z Kasią i Bartkiem? Oboje planują nadrobić zaległości w nauce: - Chciałabym wrócić na uczelnię, mam nadzieję, że mnie tam zechcą- żartuje Kasia, studentka choreografii i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Czytaj także: You Can Dance: Odpadli Kasia Mieczkowska i Bartek Woszczyński! Ewa i Adam pierwszymi przegranymi tej edycji! You Can Dance: Ruszyła rywalizacja w piątej edycji!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    No niestety, ktoś musiał odpaść. Jednak nie należy zwalać winy na choreografów. Ktoś ich chyba do tego programu zaprasza. Po prostu widzowie się nie spisali. A komentarze w stylu: za szybko odpadłam/łem, zrobiłam/łem co mogłam/łem ale to wina choreografa, są niesmaczne.

    01.05.2010 15:34
  • wiosenka350 (gość)

    Tańczyła przepięknie i zmysłowo.Szkoda że odpadła.

    29.04.2010 20:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×