Kasia Pakosińska: “Myślałam, że mam raka!"

Jest królową polskiego kabaretu, niekwestionowaną mistrzynią parodii.

Multimedia

Jej śmiech jest tak zaraźliwy, że potrafi rozruszać największego ponuraka.

Aż trudno wyobrazić sobie, że Katarzyna Pakosińska jakiś czas temu przeżyła potworną traumę. A wszystko przez źle postawioną diagnozę.

Lekarz stwierdził u mnie raka i przez tydzień żyłam z tą straszną diagnozą - zwierza się gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju- Odsunęłam się od wszystkich i ukryłam ze łzami. Zwierzyłam się najbliższym przyjaciołom, którzy wysłali mnie do drugiego lekarza, a ten stwierdził pomyłkę kolegi. Można tylko próbować sobie wyobrazić, co czułam przez tydzień, w czasie którego grałam w kabarecie. Nikt niczego nie zauważył, bo okazało się, że potrafię być Kasią silną, wręcz żelazną.

Gdyby publiczność wiedziała, jak wiele kosztowały Kasię Pakosińską w tych dramatycznych chwilach występy, z pewnością zgotowałaby artystce owację na stojąco!

Komentarze

Skomentuj
  • Honorek 1 (gość)

    Pani Katarzyno! Bardzo Pani współczuję za przeżycia związane z pomyłką lekarza i cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. Bardzo Panią lubię za śpiew, ŚMIECH, HUMOR kabaretowy i wspomnienia z podróży po Gruzji. Tak trzymaj!! Powodzenia i dużo radości i osobistego ZADOWOLENIA!!

    25.04.2010 14:36
  • majka (gość)

    Gratuluję siły -mam znajomą ,której 16-letnia córka otrzymała diagnozę raka mózgu/na tę chorobę zmarła siostra znajomej/-diagnoza okazała się mylna-nikt nie przeprosił,ze pomylili wyniki badań,a znajoma została z poważnymi zachwianiami psychicznymi.

    24.04.2010 15:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×