Kasia Wilk zdradza, jak schudła 15 kilo

Szczupła talia to marzenie każdej kobiety.

Multimedia

Nawet, jeśli jest gwiazdą, a boryka się z nadwagą …

Kasia Wilk (Pierwszy raz, Idealni, Ko kiedy jestem) dotychczas mogła pochwalić się kobiecymi krągłościami. Jednak, jej samej te puszyste kształty raczej wadziły niż podobały się. W końcu postanowiła coś zrobić z tymi zbędnymi kilogramami.

Nie lubiłam swoich krągłości. Dlatego zdecydowałam się na dietę wysokobiałkową. Zrzuciłam 15 kg. W tej chwili moja waga jest już ustabilizowana. Ważę dokładnie tyle, ile chciałam - mówi w rozmowie z Super Expressem.

I co ważne z pewnością dla fanek szczupłej talii, Kasia apeluje przy okazji, że samo zrzucenie paru kilogramów nie jest takim sukcesem, jak jej utrzymanie na stałym poziomie. A przy tym nie pomoże nic innego, jak tylko aktywność fizyczna …

Komentarze

Skomentuj
  • Kasiula (gość)

    Ja zainwestowałam z program odchudzania na bazie koktajli odżywczych.Po pełnej kuracji i trening zumby 11 kg mniej jak ktoś zainteresowany podaje link www.limvena.pl polecam bardzo bo działa :)

    07.10.2015 11:06
  • Asia (gość)

    ja w swojej kuracji odchudzającej zastosowałam figurena slim który świetnie zahamował mój apetyt i przyśpieszył spalanie tkanki tłuszczowej.

    07.10.2015 10:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×