Katarzyna Bujakiewicz: Całować się z kobietą to sama przyjemność!

Katarzyna Bujakiewicz, która przez wiele lat była singielką, obecnie wychowuje z partnerem 3-letnią córkę Olę. Przyznała jednak, że wiele razy rozważała związek z kobietą.

Multimedia

Katarzyna Bujakiewicz wiele razy zawiodła się na mężczyznach. Porażki tak bardzo zniechęciły ją do panów, że aktorka zdecydowanie wolała spędzać czas w damskim towarzystwie.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA BUJAKIEWICZ: NIE MAM NADWAGI! NOSZĘ ROZMIAR 36! BUJAKIEWICZ: NIE NADAJĘ SIĘ NA MATKĘ

- Często mówiłam, że kończę z facetami. Kiedy nie udawał mi się kolejny związek, robiłam remont i mówiłam sobie, że będę singlem albo znajdę sobie jakąś babę i z nią będę spędzała czas - powiedziała w wywiadzie dla "Gali" Katarzyna Bujakiewicz.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA BUJAKIEWICZ: O MAŁY WŁOS ZOSTAŁABYM NIEMIECKĄ BRITNEY SPEARS 15 NAJSEKSOWNIEJSZYCH POLEK W HISTORII CKM [ZDJĘCIA]

Aktorka nawiązała również do sceny pocałunku z Agnieszką Więdłochą, która miała miejsce w serialu "Lekarze", gdy ich bohaterki - Sylwia i Beata - nagie i pijane wylądowały w łóżku.

- Całować się z taką kobietą jak Agnieszka Więdłocha to sama przyjemność. Ja bardzo lubię kobiety i spędzam z nimi dużo czasu. Mam całą bandę przyjaciółek. Niejednokrotnie wylądowałyśmy we wspólnym łóżku - dodała Bujakiewicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×