Katarzyna Bujakiewicz: Nie mam nadwagi! Mam rozmiar 36!

Katarzyna Bujakiewicz została ambasadorką akcji "Uwaga nadwaga!", która ma skłonić Polaków, do zwracania uwagi, na to co jedzą i do zdrowego odchudzania.

Multimedia

W związku z tym Katarzyna Bujakiewicz pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedziała, jak dba o siebie i zdradziła, jak rozmiar ubrań nosi.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA BUJAKIEWICZ: O MAŁY WŁOS ZOSTAŁABYM NIEMIECKĄ BRITNEY SPEARS BUJAKIEWICZ: NIE NADAJĘ SIĘ NA MATKĘ - Mam rozmiar 36. Nie mam nadwagi. Jestem normalną kobietą, może nie w standardach 34. Odchudzam się. Zaczęłam dbać o siebie, tak po urodzeniu Oli. Zaczęłam myśleć, co jem i żeby jeść racjonalnie. Nie zagładzać się, tylko jeść ile razy tam trzeba dziennie, ile organizm potrzebuje, ale nie dużo. Jestem biegającą kobietą. Jestem aktywna. Kiedyś tych sportów więcej uprawiałam i wcale tak nie chudłam. Poza tym trzeba myśleć, co się je - wyznała aktorka. - Zmieniłam nawyki żywieniowe, gdy pojawiła się moja córka, bo ona obserwuje. Odeszłam od przetworzonego jedzenia. Trzeba myśleć jaki chleb jemy, pomyśleć aby wypiec taki chlebek samemu w domu. Jem pełnowartościowe śniadanie. Potem na drugie owoc konieczny jest. Teraz są sezonowe najlepsze. Potem jest obiad też bardzo zdrowy i prosty. Kawałek ziemniaka, kawałek kotleta, warzywa - dodała Katarzyna Bujakiewicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×