Katarzyna Bujakiewicz wraca do "Na dobre i na złe"!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Katarzyny Bujakiewicz i granej przez nią siostry Marty z "Na dobre i na złe". Aktorka powraca do serialu!

Multimedia

Katarzyna Bujakiewicz rozpoczęła pracę na planie "Na dobre i na złe". Wróciła do serialu po trzech latach przerwy, a jej bohaterka - siostra Marta Kozioł wróciła z USA. Czy namiesza w życiu Rafała Konicy (Robert Koszucki)?

Aktorka pożegnała się z serialem w grudniu 2012 roku. Grała w nim od samego początku, czyli od 1999 r. Po 13 latach Marta zdecydowała się porzucić męża i wyjechać z kochankiem do Stanów Zjednoczonych. W tym czasie Bujakiewicz rozpoczynała pracę na planie serialu TVN "Lekarze", w którym także wcielała się w rolę pielęgniarki, ale w szpitalu Copernicus w Toruniu.

Kiedy siostra Marta wróci do Leśnej Góry?

Katarzynę Bujakiewicz zobaczymy ponownie w "Na dobre i na złe" na początku 2016 r. Marta wkroczy do życia byłego męża, z którym toczyła wojnę o dzieci. Doktor Konica wywalczył w sądzie prawo do opieki nad trójką swoich dzieci - bliźniakami Jasiem (Sebastian Korda) i Małgosią (Wiktoria Jackowska) oraz najmłodszym synem Arturem (Artur Sokolski). Czy pielęgniarka wróciła do Polski, aby ta sytuacja uległa zmianie?

CZYTAJ TAKŻE:
"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 615. FRANIA POD OPIEKĄ PIJANEGO DZIADKA! [ZDJĘCIA]
NATALIA RYBICKA W "NA DOBRE I NA ZŁE". KOGO ZAGRA? [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Łukasz (gość)

    Taaak! Widziałem w środę pierwszy odcinek z jej udziałem. Strasznie sie ciesze!!! Znakomita polska aktorka!!

    07.02.2016 20:46
  • Wiktoria M. (gość)

    Moim zdaniem postać Rafała jest troche niedoceniana, marnowana. I w sumie cieszę się z jej powrotu, bo to oznacza powrót Konicy. Póki co zapraszam fanów Falkowicza i Matyldy do czytania historia-fady.blogspot.com

    12.12.2015 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×