katarzyna bujakiewicz

"Na dobre i na złe". Lata mijają, a ona nadal zachwyca młodzieńczą urodą. Katarzyna Bujawiewicz kończy 50 lat. Jak się zmieniła?

Katarzyna Bujakiewicz jest znana widzom m.in. z roli pielęgniarki Marty z "Na dobre i na złe" i Mariolki z "Magdy M.". Aktorka dziś bardziej jest znana ze sceny teatralnej niż ze szklanego ekranu. Pomimo upływu lat, można odnieść wrażenie, że wcale się nie zmienia. Pochodząca z Poznania Bujakiewicz kończy właśnie 50 lat. Jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda dzisiaj? Co u niej słychać?

28.09.2022Na dobre i na złe

Koncert Wdzięczności 2022. Katarzyna Bujakiewicz dawno nie pojawiała się w mediach. Teraz poprowadziła wielką imprezę! Jak się zmieniła?

Za nami pierwszy Koncert Wdzięczności, impreza, którą w tym roku zainaugurowała TV Puls. Koncert odbył się w piątek 29 kwietnia, w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Telewizyjna emisja imprezy odbędzie się 11 maja w TV Puls. Koncert poprowadziła Katarzyna Bujakiewicz, która dawno nie pojawiała się w mediach! Zobaczcie, jak się zmieniła!

29.04.2022Koncert Wdzięczności

"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" odcinek 5. W domu Odety Moro! Jak mieszka "Agent"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W piątym odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi Odetę Moro, znaną dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną. Odeta prowadzi własną audycje pt. "Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje!", a w ostatnich latach można było ją oglądać w programach rozrywkowych "Celebrity Splash!" oraz "Agent – Gwiazdy". Jest również założycielką Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo.

27.02.2018Wnętrze do poprawki: domy gwiazd

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×