Katarzyna Cichopek i Małgorzata Socha wypoczywają z rodzinami w górach mimo obostrzeń. Rozgoryczeni internauci krytykują

Katarzyna Cichopek i Małgorzata Socha wybrały się ze swoimi rodzinami w góry. Rozgoryczeni internauci krytykują i pytają, gdzie nocują aktorki skoro od 28 grudnia weszły w życie ostrzejsze ograniczenia epidemiczne - zamknięto m.in. stoki i hotele.

Multimedia

Katarzyna Cichopek i Małgorzata Socha nie zastosowały się do rządowych zaleceń i wyjechały ze swoimi rodzinami w góry mimo ostrzejszych ograniczeń epidemicznych. Przypominamy, że rząd zadecydował o ponownym zamknięciu restauracji, hoteli, stoków narciarskich i galerii handlowych. Nowe zasady bezpieczeństwa obowiązują od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r.

Wpadka w programie! Kasia Cichopek wzięła psa na ręce, ale nie przewidziała, co może się wydarzyć!Zobacz więcej

Aktorki już pochwaliły się w sieci zdjęciami z wypoczynku w górach. Internauci nie zostawili jednak na nich suchej nitki. W komentarzach krytykują zachowanie celebrytek wskazując, że "są równi i równiejsi".

Jak to jest, że celebrytom wolno w góry a nam nie, super, że i Pani i Cichopek macie tam znajomych 👏🏼😢

Śpicie w namiocie czy wykupiliście parking z pokojem gratis?

Wstyd, szok i zażenowanie. Trwa narodowa kwarantanna a tu górskie eskapady

W odpowiedzi na liczne komentarze Katarzyna Cichopek odparła, że nocuje u "przyjaciół, którzy ją ugościli". Co sądzicie o zachowaniu Katarzyny Cichopek i Małgorzaty Sochy? Czy aktorki postąpiły nierozsądnie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Airin (gość)

  Kto wam zabroni jechać gdziekolwiek chcecie? Jesteście wolnymi ludźmi ! Ci co wyjeżdżają wypocząć wiedzą co robią i bravo im za to ,za madre myślenie. Czy jest wprowadzony stan wojenny ,który ogranicza nasze swobody. Do tej pory Bóg się o mnie zawsze troszczył ,nie państwo , wiec teraz państwo niech nie wtrąca się w moje życie. Serdecznie pozdrawiam myślących .

  04.01.2021 14:48
 • Olo (gość)

  I bardzo dobrze! Na pohybel PiSowi hehe

  04.01.2021 09:49
 • Bol (gość)

  Jak się pracuje dla PIS to wolno wszystko. Takie Judasze

  04.01.2021 05:56
 • Aga (gość)

  Jaki problem?jak mają dom/apartament to sobie jadą w góry czy muszą dostać pozwolenie jakieś???

  04.01.2021 02:26
 • Kirtal (gość)

  Patologia polska

  04.01.2021 00:22
 • Tato (gość)

  Ok,ale po co chwalić się tym w internecie i wkurzać ludzi .też wyjeżdżam na wieś ,tam mam dom i się tym nie chałę w internecie.

  03.01.2021 22:11
 • . (gość)

  Może mają prywatny domek/apartament? Może mają tam rodzinę/przyjaciół i u nich spędzili ten czas? Żal wam tyłki ściska? Ja spędziłam kilka dni w Bieszczadach- u rodziny.I w dupie mam tę kwarantannę- nikt z tych pajaców z rządu nie będzie mi narzucał co mam robić a czego nie. Narodowa kwarantanna ,zakaz przemieszczania a na sylwestrze dwójki ludzie na widowni - no sorry,przykład idzie z góry

  03.01.2021 21:58
 • Tato (gość)

  Pustaki

  03.01.2021 20:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×