Katarzyna Dowbor cierpi z powodu tarczycy

Prezenterka ujawniła, że poważnie choruje.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA DOWBOR NIE WTRĄCA SIĘ W SPRAWY SYNA DOWBOR DAJE SOBIE SPOKÓJ Z TELEWIZJĄ

 • Cierpię na nadczynność tarczycy. Biorę sterydy, które sprawiają, że twarz puchnie - przytoczyło "Na żywo" jej wyznanie w jednej ze stacji telewizyjnych.

Po zabiegu Dowbor musi przez kilka dni czekać, aby opuchlizna zeszła.

 • Dopiero wtedy mogę pracować. Nie chcę pokazywać się w telewizji w takim stanie, bo to nie wygląda dobrze - stwierdziła.

CZYTAJ TAKŻE: DOWBOR STRACIŁA PRACĘ. TWIERDZI, ŻE TVP 2 STRACI WIDZÓW DOWBOR: SZEFOWIE KAZALI MI SCHUDNĄĆ

Dziennikarka jest jednak dobrej myśli, bo podobne kłopoty miała jej synowa Joanna Koroniewska, która uwolniła się od nich po operacji.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Lamana (gość)

  Metizol - to skuteczne lekarstwo na nadczynność tarczycy, (kosztuje 4 zł), wydawane z przepisu lekarza. Trzeba jednak zrobić badanie krwi określające poziom 2 hormonów w organizmie, by zastosować odpowiednią dawkę metizolu. Prywatnie takie badanie kosztuje 24 zł (2 hormony), +badanie na poziom leukocytów (z 10 zł?). Endokrynolog to specjalista od chorób tarczycy. Lekarzy tych na kasę chorych jest b.mało, terminy długie. Prywatnie pewno przyjęcia od ręki. Warto sprawdzić i wyrównać poziom hormonów w organizmie. Jego nieprawidłowość powoduje zaburzenie funkcjonowania organizmu człowieka, osłabienie, zbieranie się podskórne wody, co wygląda na otyłość, ale również zła praca tarczycy jest jedną z przyczyn NIEPŁODNOŚCI kobiety. Metizol za 4 zł poprawia jakość życia. Metizol, nie jakieś sterydy!

  05.03.2012 20:26
 • baba_ze_fsi (gość)

  Katarzyna Dowbor cierpi z powodu tarczycy !!! ... No ale Pani dobrze wie dlaczego los Pania tak ukaral ... nawet jesli zaciagnie Pani zaslony / zaluzje ... Pani wie , co Pani w swoim zyciu wyprawiala ... dlatego jest ta kara ... za bledy trzeba placic ... czasen nawet swoim zdrowiem ... kariera w Mediach i pieniadze to nie wszystko ...

  02.03.2012 15:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×