Katarzyna Dowbor o programie „Totalne remonty Szelągowskiej”. To sądzi gospodyni „Nasz nowy dom” o programie Doroty Szelągowskiej!

W polskiej telewizji w kategorii metamorfozy domów prym wiodą dwa programy - „Nasz nowy dom” Polsatu, którego gospodynią jest Katarzyna Dowbor oraz „Totalne remonty Szelągowskiej” w TVN prowadzone przez Dorotę Szelągowską. Co Katarzyna Dowbor sądzi o konkurencji? Gwiazda była bardzo szczera!

Multimedia

Katarzyna Dowbor o programie Doroty Szelągowskiej

W polskiej telewizji prym w kategorii programy o remontowaniu domów wiodą dwa formaty - jeden prowadzony przez Dorotę Szelągowską i drugi, którego gospodynią jest Katarzyna Dowbor. Mowa rzecz jasna o programie „Totalne remonty Szelągowskiej” i „Nasz nowy dom”.

Tak się urządziła na Warmii. Imponujący ogród i basen to jeszcze nic!Zobacz więcej

Gospodyni programu Polsat została zapytana, co uważa o konkurencyjnym de facto formacie stacji TVN, prowadzonym przez Dorotę Szelągowską. Gwiazda pozwoliła sobie na absolutną szczerość i wprost powiedziała, co uważa o „Totalnych remontach Szelągowskiej”.

Bardzo lubię programy, w których urządza się wnętrza, czasem oglądam i kibicuję. To, że Dorota robi ten program to bardzo dobrze, chciałabym, żeby w każdej telewizji był taki program, żeby ludziom pomagać, a potrzebujących rodzin starczy dla wszystkich. A Dorota super sobie radzi i bardzo jej kibicuję - cytuje jej słowa dla Faktu serwis pomponik.

Spodziewaliście się takiego stanowiska?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×