Katarzyna Dowbor: Rozmawiam z tabloidami

Katarzyna Dowbor, to jedna z nielicznych gwiazd naszego show biznesu, która otwarcie przyznała się do tego, że rozmawia z tabloidami.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DRUGI ODCINEK PROGRAMU "NASZ NOWY DOM" KATARZYNA DOWBOR: WOJCIECH MANN TO OSOBNIK BARDZI NIEMIŁY

Katarzyna Dowbor prowadząca program "Nasz nowy dom" ma w kontaktach z tabloidami własną strategię, która doskonale się sprawdza. Opowiedziała o tym w wywiadzie dla "Wprost":

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA DOWBOR: SCHUDŁAM 16 KILOGRAMÓW DZIĘKI TRENINGOM KATARZYNA DOWBOR W ROLI BUDOWLAŃCA. BĘDZIE PROWADZIŁA PROGRAM "NASZ NOWY DOM" W POLSACIE

  • Po pierwsze, uprawiam taki zawód, że moja prywatność znana jest dużej grupie ludzi. Po drugie, żyjemy w takich czasach, że nawet jeśli ja czegoś nie powiem na temat swojego życia prywatnego, to zaraz to zostanie wymyślone, albo poinformuje o tym ktoś ze "źródeł zbliżonych do Dowbor". Szczerze, to wolę sama powiedzieć tabloidom o tym co robię, jakie mam plany i dokąd jadę na narty. Nam się zarzuca, że sprzedajemy swoją prywatność. Gdybym nie odpowiadała na pytania zadawane przez dziennikarzy tabloidów to pisaliby to, co akurat przyszłoby im do głowy na mój temat. A ja wolę panować nad tym co o mnie piszą. Oczywiście każdy ma swoją strategię. Jedni rzucają słuchawką, kiedy dzwoni tablioid, a ja rozmawiam - powiedziała Katarzyna Dowbor.

Podoba Wam się takie podejście?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×