Katarzyna Dowbor: Schudłam 16 kilogramów dzięki treningom

Prowadząca nowy program w Polsacie - "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor schudła 16 kilogramów dzięki treningom.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "NASZ NOWY DOM" - KATARZYNA DOWBOR REMONTUJE DOMY [ZDJĘCIA] KATARZYNA DOWBOR: IDEALNY FACET POWINIEN BYĆ PRZEDE WSZYSTKIM INTELIGENTNY

Dwa razy w tygodniu ćwiczy pod okiem trenerów gwiazd bliźniaków Huberta i Roberta Roszkiewiczów, którzy trenowali m. in. Jennifer Aniston czy Cain Velasquez.

"Nawet kiedy mi się bardzo nie chce, to dzwonią do mnie tak długo, aż przyjdę i świetnie motywują do pracy nad sobą" - podkreśla Dowbor, która prócz treningów na siłowni regularnie jeździ na rowerze.

Ale ćwiczenia to nie wszystko. Katarzyna Dowbor schudła 16 kg dzięki totalnej zmianie nawyków żywieniowych.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA DOWBOR: ZOSTAŁA WYRZUCONA Z TELEWIZJI ZA BRAK URODY KATARZYNA DOWBOR W POLSACIE!

"Kiedyś jadłam dużo i tylko 2 razy dziennie. Od kilku miesięcy jem małe porcje, ale 5 razy dziennie. Ważne jest też oczywiście co się je. W moim przypadku świetnie sprawdzają się kasze, które uwielbiam, szczególnie kaszę jaglaną. Gdy jadę na plan, gdzie spędzam cały dzień, przygotowuję sobie wcześniej wszystko w pojemniczkach. Mam kaszę, fasolkę szparagową, czy kurczaka i wtedy nie muszę jeść cateringu. Nie jem chleba i prawie w ogóle słodyczy, choć tu zdarza mi się czasem zgrzeszyć" - przyznaje pani Katarzyna.

Zobaczcie jak świetnie wygląda teraz Katarzyna Dowbor.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×