Katarzyna Dowbor: Wojciech Mann to osobnik bardzo niemiły

Katarzyna Dowbor napisała książkę pt. "Mężczyźni mojego życia". Wspomina w niej o dawnych kolegach z TVP, m.in. o Wojciechu Mannie.

Multimedia

Pod koniec października światło dzienne ujrzy książka Katarzyny Dowbor zatytułowana "Mężczyźni mojego życia" - informuje Kozaczek.pl. Prezentarka nie szczędzi słów krytyki dawnym kolegom. Szczególnie niepochlebnie pisze o Wojciechu Mannie.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA DOWBOR: SCHUDŁAM 16 KILOGRAMÓW DZIĘKI TRENINGOM "NASZ NOWY DOM" - KATARZYNA DOWBOR REMONTUJE DOMY [ZDJĘCIA][/sc] "Polacy widzą w nim sympatycznego misia, tymczasem to osobnik bardzo niemiły. Niemiły z zasady" - tak Dowbor ocenia Manna.

Wspomina również świąteczne wydanie programu "Szansa na sukces". "Na nagranie przybyłam z kilkuletnią Marysią. I tu niespodzianka. Prowadzący nie wyszedł się z nikim przywitać. Siedział sobie w garderobie, co nie było zbyt eleganckie. Zwłaszcza, że znał wielu gości" - pisze Dowbor. Dodaje również, że propozycja zaśpiewania czegoś przez samego Manna spotkała się z ostrą odmową. "Odburknął tylko, że jest tu od prowadzenia, a nie od śpiewania" - wspomina.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: WOJCIECH MANN WRÓCI DO DWÓJKI WIOSNĄ PROGRAM WOJCIECHA MANNA ZNIKA Z TVP[/sc]

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Kupa chama reszty chuja

  27.07.2019 13:16
 • Bolo (gość)

  No kupa chama

  27.07.2019 13:16
 • Bolo (gość)

  No kupa chana

  27.07.2019 13:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×