Katarzyna Figura, Małgorzata Kożuchowska i inne gwiazdy, które urodziły po 40. roku życia. Dziś są szczęśliwymi mamami!

Dla wielu osób największym marzeniem jest założyć rodzinę. Niektóre gwiazdy odkładają tę decyzję jednak na później. Katarzyna Figura, Małgorzata Kożuchowska urodziły dzieci po 40. roku życia. Kto jeszcze? Dowiesz się tego z naszego zestawienia.

Multimedia

Gwiazdy, które urodziły po 40. roku życia

Katarzyna Skrzynecka i Małgorzata Kożuchowska to aktorki, które należą do grona celebrytek, które powiększyły swoją rodzinę później niż większość Polek. Odkładanie decyzji o ciąży wiąże się często z chęcią skupienia się na pracy lub rozwijania się w innym kierunku. Nie jest to jednak reguła. W niektórych przypadkach wynika to z różnych uwarunkowań zdrowotnych. Obecnie jednak powitanie dziecka na świecie, kiedy ma się więcej niż 40 lat, nie jest już niczym niecodziennym. Dzięki rozwojowi medycyny, kobiety mogą bezpiecznie urodzić także w takim wieku. Wśród gwiazd znajdziemy wiele takich mam.

Tak wyglądał bajeczny ślub Karoliny Małysz. Adam Małysz poprowadził córkę do ołtarzaZobacz więcej

Córka Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka została mamą, kiedy miała 41 lat. To wtedy na świat przyszła jej córka Alikia. Aktorka bardzo długo nie mogła zajść w ciąże. Ona i jej mąż Marcin Łopucki przeszli przez wiele trudnych chwil. Udało im się jednak powiększyć rodzinę. Niektórzy jej fani mogą być zdziwieni, że w niektórych wypowiedziach artystka mówi o dwóch córkach. Na jej Instagramie znajdziemy też zdjęcia, na których pojawia się z nią i jej młodszą córką jeszcze jedna postać. Kim jest Paulina? Czy Skrzynecka naprawdę ma dwie córki?

Więcej na temat córek Katarzyny Skrzyneckiej znajdziecie w naszym wcześniejszym tekście.

Zobacz, jak wygląda teraz córka Katarzyny Skrzyneckiej. Mamy zdjęciaZobacz więcej

Kto jeszcze zdecydował się na późne macierzyństwo? Zobacz nasze zestawienie w galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    ,,Długo starała się o dziecko przez 7 lat” - co to w ogóle za zdanie? A Bartek Kasprzykowski ma na imię Bartłomiej, a nie Bartosz.

    20.09.2021 23:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×