Katarzyna Figura straciła willę w Warszawie. Piękny dom został wyburzony. Aktorka pokazała już swoje nowe gniazdko w Gdyni

Katarzyna Figura od kilku lat mieszka i pracuje w Gdyni. Niedawno jej willa w Warszawie została wyburzona, ale aktorka kupiła już nad morzem przestronny apartament, który pokazała Kindze Burzyńskiej z "Dzień Dobry TVN". Jak wygląda jej nowe gniazdko?

Multimedia

Katarzyna Figura straciła willę w Warszawie. Pokazała swoje nowe gniazdko w Gdyni

Katarzyna Figura kilka lat temu przeprowadziła się do Gdyni. Tam obecnie mieszka, pracuje i wychowuje swoje nastoletnie córki -Koko i Kaszmir. Niedawno aktorka kupiła nad morzem piękny apartament. Aby jednak zachować płynność finansową, gwiazda musiała sprzedać swoją willę w Warszawie.

Martwiłam się, czy poradzę sobie finansowo. Wtedy sprzedałam dom na Saskiej Kępie. Niedawno sprzedałyśmy też warszawskie mieszkanie mamy. Z pełną świadomością odcięłam wszystkie korzenie – tłumaczyła w magazynie "Pani".

Na początku marca br. "Super Express" poinformował że stary dom Katarzyny Figury został wyburzony. Na terenie, który kiedyś należał do aktorki powstanie apartamentowiec.

W miejscu, gdzie kiedyś stał jej dom, rosły drzewa i kwiaty, teraz nie ma nawet trawy. Willa została zburzona, drzewa wyrwane, a na koniec po terenie, gdzie kiedyś tętniło życie, przejechał walec i wszystko wyrównał. Wkrótce ma tam wyrosnąć apartamentowiec z luksusowymi mieszkaniami.

Marzena Rogalska mieszka w przytulnym apartamencie! Na widok łazienki opadły nam szczęki Zobacz więcej

Katarzyna Figura zaprosiła "Dzień Dobry TVN" do swojego nowego apartamentu w Gdyni

Katarzyna Figura jakiś czas temu zaprosiła Kingę Burzyńską do swojego nowego gniazdka w Gdyni. Co prawda mieszkanie jest dopiero wykańczane, ale w sypialni stanął już ważny element. Jaki? To gwiazda zdradziła w "Dzień Dobry TVN". Zobacz wideo!

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×