Katarzyna Figura w blond afro promuje "7 uczuć" na Festwialu Filmowym w Gdyni! Skąd ta zmiana? [ZDJĘCIA]

Katarzyna Figura jest jedną z gwiazd, które pojawiły się na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka zaskoczyła swoim wyglądem, a przede wszystkim bujnym blond afro na głowie. Skąd ta przemiana?

Multimedia

Trwa 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jedna z największych imprez filmowych w kraju rozpoczęła się w poniedziałek, 17 września 2018. Trzeciego dnia festiwalu widzowie mogli obejrzeć premierowe pokazy trzech filmów z Konkursu Głównego: "Krew Boga" w reżyserii Bartosza Konopki, "Wilkołaka" Adriana Panka oraz "7 uczuć" Marka Koterskiego.

Woronowicz, Ostaszewska, Herbuś i Koterski przy jednym stole! [WIDEO]Zobacz więcej

Wśród przedstawicieli "8 uczuć", pojawiła się Katarzyna Figura, która gra jedną z ról w najnowszej komedii Koterskiego. Aktorka wzbudziła zainteresowanie swoim wyglądem. Przez ostatnie lata była bowiem wierna krótkim włosom, a teraz - ma bujne blond afro! Do tego, Figura założyła dopasowany czarny trencz i buty na koturnie. Wyglądała wyjątkowo!

Przypominamy, że kilka lat temu Katarzyna Figura podjęła decyzję o przeprowadzce do Gdyni. Impulsem ku temu było rozstanie z Teatrem Dramatycznym. Okazuje się jednak, że życie z dala od zgiełku Warszawy jej służy. Czy nowa fryzura to zapowiedź zmiany image'u na dłużej?

Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Ekipa filmu "7 uczuć" na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Komentarze

Skomentuj
  • nonie (gość)

    oraz "7 uczuć" Marka Koterskiego. Wśród przedstawicieli "8 uczuć", pojawiła się Katarzyna Figura. To ile jest tych uczuć ?

    21.09.2018 11:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×