katarzyna figura

„Chrzciny”. Katarzyna Figura przeszła spektakularną metamorfozę. Po słynnej seksbombie nie ma ani śladu! „Pokazuje, jak wielki drzemie w niej talent do ról dramatycznych”

Katarzyna Figura - tej aktorki nie trzeba przedstawiać. Jednocześnie od lat ma ona przypiętą łatkę seksbomby, która rozpalała wyobraźnię kilku pokoleń. W listopadzie na ekrany kin wejdzie nowy film, w którym wciela się w główną rolę - „Chrzciny”. Na potrzeby roli kompletnie zmieniła swój wygląd, a krytycy nie mogą się jej nachwalić. - Pokazuje, jak wielki drzemie w niej talent do ról dramatycznych. To zdumiewająca metamorfoza! - mówi wprost krytyk Łukasz Adamski.

07.11.2022Chrzciny

Największe piękności polskiego kina. Ewa Krzyżewska, Pola Raksa, Anna Dymna i inne. Widzowie rozpływali się nad ich urodą. W jakich filmach zagrały?

Niektóre aktorki, jak na przykład Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn uznawane są za ikony światowego aktorstwa. W polskim kinie na przestrzeni lat także nie brakowało gwiazd, od których nie można było oderwać wzroku. Które z nich były najpiękniejsze? W jakich filmach zagrały? Sprawdź z nami największe piękności wśród polskich aktorek.

25.10.2022Ranking

Aleksander Chmielewski i Katarzyna Figura. Kim jest syn "polskiej Marilyn Monroe", seksbomby polskiego kina?

Mocne słowa Katarzyny Figury, jakie padły podczas jej wystąpienia na festiwalu MasterCard OFF CAMERA sprawiły, że aktorka jest na ustach wszystkich. Aktorka poruszyła w nim temat między innymi macierzyństwa gwiazd małego i dużego ekranu. Choć w wystąpieniu skupiła się na kobietach i swoich córkach, nie wolno zapominać, że Katarzyna Figura jest także matką dorosłego dziś już syna. Kim jest Aleksander Chmielewski i co o nim wiadomo?

09.05.2022Dziewczyny z Dubaju

Katarzyna Figura kończy 60 lat i nie zwalnia tempa! Niebawem kolejny film z jej udziałem. O czym są "Chrzciny" w reżyserii Jakuba Skoczenia?

Jedna z największych gwiazd polskiego kina i teatru, Katarzyna Figura kończy dziś 60 lat. Aktorka ma na swoim koncie m.in. Złote Lwy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za role w filmach "Ajlawju" i "Ubu król", Polską Nagrodą Filmową ORŁY za główną rolę kobiecą w filmie "Żurek". Najnowsza produkcja z udziałem Katarzyny Figury „Chrzciny” trafi do kin 18 listopada.

22.03.2022Chrzciny

Katarzyna Figura w żałobie. Odeszła osoba, której bardzo wiele zawdzięcza. To dzięki niej aktorka dostała rozwód

Od 9 lat Katarzyna Figura toczyła trudną batalię sądową, aby się rozwieść się ze swoim mężem, którym jeszcze do niedawna był Kai Schoenhals. Pomoc nadeszła z nieoczekiwanej strony, bo od teściowej aktorki Dorothy Morton. Teraz Katarzyna Figura przeżywać śmierć osoby, która udzieliła jej wsparcia w jednym z najtrudniejszych momentów w jej życiu.

22.03.2022Katarzyna Figura

"Dziewczyny z Dubaju". Doda: "W show-biznesie trzeba czerwone dywany dzielić z gangsterami i prostytutkami"

Po premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju" w sieci zawrzało. Nie tylko ze względu na popularność filmu, ale także przez sytuacje skupiające się wokół byłego związku małżeńskiego Dody i Emila. Doda, w swoim stylu, komentuje wszelkie doniesienia i jednocześnie prowadzi aktywność, przy współpracy z psychologiem, która ma pomóc innym kobietom w wyborze odpowiedniego partnera życiowego.

01.12.2021Dziewczyny z Dubaju

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×