Katarzyna Grabowska w "M jak miłość". Kogo zagra? [ZDJĘCIA]

W "M jak miłość" pojawi się nowa postać. W 1208. odcinku na ekranach telewizorów zobaczymy Katarzynę Grabowską, która prywatnie jest córką aktora Andrzeja Grabowskiego.

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1208. WE WTOREK, 15.03.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Piotrek (Marcin Mroczek), wspierany przez Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński), stawi się w sądzie – tym razem jako oskarżony. Przed rozprawą rzuci, z czarnym humorem: - Dwie papugi? Mocna obstawa. Czuję się tak, jakby groziło mi dożywocie…. Ale sędzia okaże zrozumienie i chłopak dostanie wyrok w zawieszeniu. Zduński straci jednak prawo do wykonywania zawodu prawnika i zacznie szukać nowej pracy.

Pomoc niespodziewanie zaproponuje mu Andrzejek (Tomasz Oświeciński). - U jednego dzianego faceta jest do wzięcia posada... Dobrze płatna, bo gość ma kasy jak lodu! Normalna, uczciwa robota i forsa czysta jak łza. Dzisiaj będzie tam u niego casting… na kierowcę. Wiem, że to dużo poniżej możliwości… mecenasa, ale może na przeczekanie coś takiego by się przydało? - informuje.

Jeszcze tego samego dnia Zduński zdobędzie posadę jako szofer znanego biznesmena Góreckiego (Wojciech Wysocki) oraz jego nastoletniej córki Olgi (Katarzyna Grabowska). Jak można się domyślać, dziewczyna namiesza w życiu Pawła!

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1211. TOMEK WYBIERA PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY! [ZDJĘCIA]
"M JAK MIŁOŚĆ". WIOSNA PEŁNA AKCJI. ZOBACZ ZWIASTUN NOWEGO SEZONU [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • M (gość)

    znajomosci...

    04.12.2017 16:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×