Katarzyna i Julia przeszły do finału!

Przedostatni odcinek jedenastej serii popularnego show był wielkim wydarzeniem!

Multimedia

Organizatorzy, jurorzy, a przede wszystkim tancerze zadbali o to, by dostarczyć widzom wielu emocji!

Program otworzyła gwiazda światowego formatu- Katie Melua, która wprowadziła nas w wyjątkowy nastrój.

Przyszła jednak pora na ożywienie klimatu. Tego zadania dokonała Julia Kamińska i towarzyszący jej Rafał Maserak. Para zaprezentowała się w wyjątkowo energetycznej salsie. Taniec spodobał się zwłaszcza Piotrowi Galińskiemu, który powiedział - W zeszłym tygodniu zostałaś pasowana na tancerkę. Możemy więc pogadać jak równy z równym. To była świetna salsa! Natomiast Beata Tyszkiewicz przyznała z zachwytem, że ta para idzie jak burza do finału! Salsa zachwyciła wszystkich prócz… Iwony Pavlović, która przyznała Julii 9 punktów. W efekcie para zdobyła 39 punktów.

Przyszła pora na parę, która w tej edycji wzbudza największe emocje! Na scenę wyszła Katarzyna Grochola i Jan Kliment, którzy zatańczyli foxtrota. Duet zaprezentował się w ciekawej konwencji oskarowej. Na koniec… sami przyznali sobie statuetkę! Piękną nagrodą były opinie jurorów. I choć Katarzyna Grochola z obawą wyznała, że nie wie, czy jest sens, żeby jurorzy skomentowali jej występ, warto było posłuchać opinii Zbigniewa Wodeckiego - Jesteś najlepszą tancerką wśród pisarek! Z odcinka na odcinek tańczysz coraz lepiej. Podobnego zdania był Piotr Galiński, który wyznał - Wyglądasz szałowo. Czyż taniec nie dodaje witalności? Pozostaje tylko pozazdrościć twoich umiejętności! Bardzo się cieszę, że przebrnęłaś przez tę rumbę, bo nie był to prosty temat.- Para zdobyła 32 punkty.

Najlepszym wynikiem w tej części programu (40 punktów) mogła pochwalić się Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino, którzy zatańczyli rumbę do nastrojowej piosenki Stinga “Shape Of My Heart". Jurorzy byli pełni podziwu, zwłaszcza kapryśna dziś Iwona Pavlović - Chciałabym zamilczeć razem z wami! W tym tańcu byliście doskonali. Kasiu, twoje piękno było olśniewające! To co zrobiliście było tak piękne, że chciałoby się powiedzieć: chwilo trwaj!

Drugą część zmagań otworzyli tym razem Julia Kamińska i Rafał Maserak, którzy zatańczyli quickstepa. Trudno było się oprzeć wdziękowi Julii. Iwona Pavlović stwierdziła nawet - Przyjemnie na ciebie patrzeć. Twoja psychika i ciało są stworzone do tańca! Jestem zaszokowana, bo tańczysz jak profesjonalna tancerka. W ogóle nie odczuwałam, że tańczyła gwiazda! - Na szczęście BrzydUla została po gwiazdorsku oceniona- zdobyła 40 punktów.

W radosny nastrój wprowadzili publiczność Katarzyna Grochola i Jan Kliment, którzy zatańczyli tym razem pasodoble. Iwona Pavlović nie mogła się nachwalić postawy pisarki - Nie będę mówić o piętach, o palcach, o ramach i o trzymaniach, bo mi się nie chce! Po prostu masz w sobie to coś! - Para dostała tym razem 32 punkty.

Na romantyczne klimaty postawili natomiast Kasia Glinka i Stefano Terrazzino, którzy zatańczyli walca wiedeńskiego. Uwodzicielska atmosfera tego wykonania zauroczyła wszystkich, bez wyjątku. Dla jurorów było jasne, że Kasia będzie występować w finale. Zbigniew Wodecki stwierdził nawet - W pierwszym odcinku powiedziałem, że jesteś czarnym koniem tej edycji i… miałem rację! - Para zdobyła maksymalną liczbę punktów.

Po wspaniałym występie Katie Melua nastąpiło odczytanie wyników. Obyło się bez zaskoczenia; z programu odpadli Kasia i Jan. Publiczność była wzruszona i… smutna, bo z programu odpadła najzabawniejsza para.

Na szczęście pożegnanie pisarki z “Tańcem z gwiazdami" było radosne i wzruszające zarazem! Jan Kliment podarował nawet partnerce… swój najcenniejszy puchar! Wyznał przy tym - Jesteś najstarsza, ale najtwardsza, najlepsza, najpiękniejsza!

Już za dwa tygodnie, 13. czerwca, pojedynek najlepszych tancerek tej edycji: Julii Kamińskiej i Kasi Glinki. Która z pięknych aktorek wygra? Zobaczymy!

Czytaj także: Zaskakujący werdykt w ćwierćfinale! Szwedes odpadł w rytmie musicalu! Zaprzyjaźniły się w "Tańcu z gwiazdami"!

Komentarze

Skomentuj
  • NATI (gość)

    JA BYM WOLAŁA BY WYGRAŁA KAMINSKA

    31.05.2010 21:25
  • Honorek (gość)

    Nie mam wątpliwości, że wygra Kasia ze Stefano; młodsza Julia z Rafałem może wygrać w następnych edycjach, po wykurowaniu nogi. Niestety Katarzyna -mimo super tancerza Jana K.- musiała odpaść, bo PISANIE to jednak nie TAŃCZENIE.!!

    31.05.2010 19:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×