"Katarzyna" odcinek 7. Katarzyna nie może odwiedzać swojego syna. Piotr jeszcze bardziej oddala się od żony [CO SIĘ WYDARZY]

W 7. odcinku "Katarzyny" Katarzyna nie może odwiedzać swojego syna, a Piotr jeszcze bardziej oddala się od żony. Sprawdź, co się wydarzy w 7. odcinku serialu "Katarzyna".

Multimedia

"Katarzyna" w środy o godz. 22:45 w Epic Drama! - sprawdź program tv

Katarzyna (Marina Aleksandrowa) wciąż nie może porozumieć się z carycą Elżbietą (Julija Aug). Kobieta wciąż nie może widywać swojego syna, co doprowadza do kolejnego spięcia między nią a carycą.

Katarzyna kontynuuje romans i chce, żeby wiedzieli o nim wszyscy. Ma nadzieję, że to przywróci do niej Piotra (Aleksander Yatsenko). Mężczyzna jednak zamyka się w sobie jeszcze bardziej i nie chce spotykać się z żoną.

Caryca Elżbieta usuwa z pałacu księcia Sałtykowa (Rinal Mukhametow).

Rosyjski serial kostiumowy w Epic Drama. W obsadzie aktorka znana ze "Zniewolonej"!Zobacz więcej

"Katarzyna" - o serialu

W serialu "Katarzyna", córka zubożałego pruskiego księcia szykuje się do poślubienia Piotra III, przyszłego cara Rosji. Marzy o prawdziwej miłości, jednak jej małżonka bardziej od kobiet pociągają wojny. Dziewczęca niewinność Katarzyny (Marina Aleksandrowa) szybko okazuje się słabością, czułość i otwartość zmieniają się w zimną wściekłość, a samotność popycha do walki o władzę. Zawiedziona młoda kobieta, teraz już pełna siły, podbija kraj i serca ludzi, tłumi bunty i prowadzi dyskusje z wybitnymi europejskimi filozofami. Staje się Katarzyną Wielką.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×