Katarzyna Pakosińska gościem Krzysztofa Ibisza w "Demakijażu"

Katarzyna Pakosińska będzie kolejnym gościem Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż", gdzie opowie o życiu w ciągłej trasie w męskim towarzystwie. Co jeszcze zdradzi?

Multimedia

"Demakijaż" - Polsat Cafe, poniedziałek, 14.03.2016, godz. 22:00

Pamiętasz jak biegałeś po korytarzu na polonistyce - ja się wtedy nosiłam jak taka Dagny Przybyszewska, Młoda Polska – i szukałeś prezenterów chyba do Jedynki. Zgarnąłeś mnie wtedy z korytarza i tym sposobem trafiłam na kurs prezenterów. I tak zaczęła się moja historia dziennikarska. Także jesteś inicjatorem tej sprawy.

Później powstał kabaret, który przyniósł jej popularność i sympatię publiczności. Kasia zdradza Krzysztofowi sekrety życia w ciągłej trasie i tylko w męskim towarzystwie w małej przestrzeni busa, którym się przemieszczali. Kasia przyznała, że była to niezła szkoła życia. Ale jej towarzysze podróży również byli bardzo pomocni – błahe oczko w rajstopach, niby nic. Ale jak jest niedziela, spektakl za chwilę, małe miesto gdzie wszystkie sklepy zamknięte to trzeba sobie jakoś radzić. Kasia wysłała kolegów z kabaretu na zakupy do sex shopu i ostatecznie wystąpiła w erotycznych rajstopach na scenie.

Czułam się w nich fatalnie. Ale rzeczywiście wszystkie teksty, które w trakcie spektaklu, nawiązywały do erotyki poszły po prostu w dychę!

Kasia opowiada również o swoim byłym mężu, którego poznała… na balu przebierańców, mówi także o Gruzji gdzie znalazła miłość, która trwa..... Co jeszcze zdradzi Kasia Pakosińska?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×