Katarzyna Pakosińska pokazała córkę! Maja Wiaderny ma 19 lat i uśmiech po mamie. Jakie ma plany na swoją przyszłość?

Katarzyna Pakosińska jest dumną mamą. Artystka kabaretowa zabrała swoją 19-letnią córkę do „Dzień Dobry TVN”. Maja Wiaderny ma 19 lat i jest kopią sławnej mamy. Choć różni je kolor włosów, to uśmiech zdradza wszystko. Czym zajmuje się Maja i jakie ma plany na swoją przyszłość?

Multimedia

Katarzyna Pakosińska jest dumną mamą

W ubiegłym roku w życiu Katarzyny Pakosińskiej wiele się wydarzyło. Artystka kabaretowa, której największą rozpoznawalność przyniósł Kabaret Moralnego Niepokoju, świętowała 30-lecie pracy artystycznej, 50. urodziny oraz 5. rocznicę ślubu z Iraklim Basilashvilim. Jej kalendarz pęka w szwach, ale gwiazda serialu „Leśniczówka” sprawnie łączy pracę z życiem rodzinnym.

Rodzina jest bowiem dla niej najważniejsza - ukochany mąż, który przywędrował za nią z Gruzji, jego dzieci, które studiują w Tbilisi oraz 19-letnia córka Maja, która jest owocem jej pierwszego małżeństwa.

Od dekad bawi do łez i zaraża śmiechem. Zobacz, jak się zmieniała!Zobacz więcej

Kim jest Maja Wiaderny?

To właśnie Maja towarzyszyła mamie podczas wizyty w „Dzień Dobry TVN”. Jak się okazało, córka Kasi Pakosińskiej prężnie działa na TikToku oraz zamierza pójść w ślady znanej mamy. Już przygotowuje się do egzaminów wstępnych do szkoły teatralnej.

Jest to spore zaskoczenie, ponieważ tworzyłam taką historię, że to nie jest łatwy zawód. I Maja widziała, że bycie na scenie wiąże się nie tylko z wytuszowaną rzęsą, piękną suknią i światłami rampy, tylko że matka jest niedospana, że jest niedojedzona, że jest zaganiana, że nie ma wolnego wtedy, kiedy powinno być to wolne - tłumaczyła gwiazda na kanapie w „Dzień Dobry TVN”.

W galerii publikujemy zdjęcia Katarzyny Pakosińskiej i jej córki Mai. Zobaczcie, jak wygląda pociecha artystki.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • fan (gość)

    Cycki by lepiej pokazała

    01.02.2023 10:55
  • facet (gość)

    Ma dziewczyna szczęście - po matce odziedziczyła uśmiech i cycki

    01.02.2023 09:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×