"Katarzyna". Rosyjski serial kostiumowy w Epic Drama. W obsadzie aktorka znana ze "Zniewolonej"!

Rosyjski serial kostiumowy "Katarzyna" można oglądać na kanale Epic Drama. W obsadzie znalazła się m.in. Julia Aug - aktorka znana z innego serialu, który zdobył w Polsce popularność, "Zniewolona".

Multimedia

"Katarzyna" w środy o godz. 22:45 w Epic Drama! - sprawdź program tv

W serialu "Katarzyna", córka zubożałego pruskiego księcia szykuje się do poślubienia Piotra III, przyszłego cara Rosji. Marzy o prawdziwej miłości, jednak jej małżonka bardziej od kobiet pociągają wojny. Dziewczęca niewinność Katarzyny (Marina Aleksandrowa) szybko okazuje się słabością, czułość i otwartość zmieniają się w zimną wściekłość, a samotność popycha do walki o władzę. Zawiedziona młoda kobieta, teraz już pełna siły, podbija kraj i serca ludzi, tłumi bunty i prowadzi dyskusje z wybitnymi europejskimi filozofami. Staje się Katarzyną Wielką.

"Katarzyna", "Ręka La Garduñi" i "Wojna światów" na kwietniu w TV! Oto seriale, których nie możesz przegapić!Zobacz więcej

Główną rolę w serialu gra rosyjska aktorka Marina Aleksandrowa, która popularność zyskała rolą Dziwy w "Starej Baśni". W obsadzie znalazła się jednak także Julia Aug, która zdobyła szerokie uznanie za rolę carycy Elżbiety w "Katarzynie" - uhonorowano ją nagrodami APKIT i TEFI. Polscy widzowie mogą ją znać z innej kostiumowej produkcji - w "Zniewolonej" wcielała się w Annę Czerwińską - matkę chrzestną Katieriny (Katerina Kowalczuk).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×