Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się córkami! Alikia Ilia Łopucka jest coraz bardziej podobna do mamy!

Katarzyna Skrzynecka nie ma teraz zawodowo łatwego czasu, ale znana aktorka nie traci pogody ducha i na pokazie mody Deni Cler wprost brylowała, a do tego pochwaliła się swoimi córkami! Alikia Ilia Łopucka jest coraz bardziej podobna do mamy!

Multimedia

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się córkami! Alikia Ilia Łopucka jest coraz bardziej podobna do mamy!

Katarzyna Skrzynecka w ostatnich tygodniach jest na ustach wszystkich. Ma to miejsce za sprawą zwolnienia jej z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, z którym była związana przez długie lata. Aktorka nie poznała konkretnego powodu takiej decyzji ze strony stacji, ale można się domyślać, że jest to związane ze zmianą na stanowisku dyrektora programowego Polsatu. Edward Miszczak już kiedyś zachował się ponownie i zwolnił Skrzynecką z „Tańca z gwiazdami”. Solidarność wobec Skrzyneckiej wykazał teraz Piotr Gąsowski, który sam odszedł z programu.

Chociaż Katarzyna Skrzynecka nie ma teraz wielu powodów do radości, to na pokazie kolekcji wiosna/lato 2023 Deni Cler ewidentnie nie traciła pogody ducha. Do tego postanowiła pochwalić się swoimi córkami i już widać, że Alikia Ilia Łopucka jest coraz bardziej podobna do mamy!

Katarzyna Skrzynecka nie wytrzymała. Nie przebierała w słowach!Zobacz więcej

19 czerwca 2009 roku Katarzyna Skrzynecka wyszła za mąż za Marcina Łopuckiego, mistrza Polski i Europy w fitnessie. Para zaczęła być razem w 2007 roku. Doczekali się córki; Alikia Ilia Łopucka urodziła się 23 listopada 2011 roku. Do tego Katarzyna Skrzynecka jest macochą dla córki swojego męża z poprzedniego związku, Pauli Łopuckiej.

Teraz Katarzyna Skrzynecka zabrała swoje córki na pokaz mody i widać, jak dziewczyny wyrosły!

Zobaczcie, jak wyglądają córki Katarzyny Skrzyneckiej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×