katarzyna skrzynecka

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Katarzyna Skrzynecka z grzywką zachwyciła i wywołała lawinę komplementów. Fani nie mogą się jej nachwalić!

Katarzyna Skrzynecka cieszy się sporą sympatią swoich fanów. Wielu docenia jej charakter i optymistyczne podejście do życia. Gwiazda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się kulisami swoich projektów zawodowych. Najnowsze zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej wywołało lawinę zachwytu ze strony jej fanów!

12.11.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodziną na premierze. Jej córki wyglądały jak prawdziwe gwiazdy!

W poniedziałek, 24 października w warszawskim Teatrze Capitol miała miejsce premiera sztuki "Prezent urodzinowy", na którą tłumnie przybyły znane w polskim show-biznesie osobistości. Jedną z zaproszonych gwiazd była Katarzyna Skrzynecka, która wybrała się na wydarzenie z najbliższymi. Jej córki wyglądały jak prawdziwe gwiazdy!

25.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Na jaką emeryturę mogą liczyć polskie gwiazdy? Maryla Rodowicz, Teresa Lipowska, Marek Piekarczyk. Wyliczenia ZUS mogą zaskakiwać

Emerytury polskich gwiazd mogą zadziwić niejedną osobę. Wydawałoby się, że po kilkudziesięciu latach pracy na scenie, w filmie lub w teatrze, aktorzy i piosenkarze dostają bardzo wysokie świadczenia. Rzeczywistość jednak bardzo odbiega od wyobrażeń. Sprawdź co o swoich emeryturach powiedziały największe nazwiska polskiej estrady i teatru - Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk, Teresa Lipowska.

16.09.2022Ranking

"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniali prowadzący programu. Mołek, Gąsowski, Urbańska, Głogowska i inni. Pamiętacie ich wszystkich?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także prowadzących, którzy nie raz potrafili przyćmić występujące na parkiecie gwiazdy. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniali się prowadzący "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie ich wszystkich?

02.08.2022Taniec z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka w odważnym wyznaniu broni Królikowskich! "Znam ich historię od zupełnie innej strony"

Katarzyna Skrzynecka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym postanowiła się odnieść do licznych skandali, w jakich ostatnio brała udział rodzina Królikowskich. Jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" od wielu lat jest w bliskich relacjach z Królikowskimi, zwłaszcza z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, która ma stały kontakt z aktorką.

31.03.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×