Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - jak się poznali? Aktorka pokazała poruszające zdjęcie z pierwszego spotkania!

Katarzyna Warnke pochwaliła się w mediach społecznościowych intymnym zdjęciem, które zostało zrobione podczas jej pierwszego spotkania z Piotrem Stramowskim. Jak poznało się aktorskie małżeństwo? Poznajcie historię ich miłości!

Multimedia

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - jak się poznali?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na castingu do filmu Konrada Aksinowicza "W spirali" z 2015 roku. To opowieść o Krzysztofie i Agnes, którzy postanawiają uciec od małżeńskich kłopotów, wyjeżdżając za miasto. Żeby wytrzymać wspólną podróż, zabierają po drodze ekscentrycznego autostopowicza Tamira, który zobaczy w nich coś oprócz złości i bólu - żywe, głębokie, choć trudne uczucie. Żeby pomóc im je odnaleźć, Tamir stanie się ich przewodnikiem, szamanem, przyjacielem, a wreszcie - wrogiem.

Katarzyna Warnke pochwaliła się w mediach społecznościowych intymnym zdjęciem z Piotrem Stramowskim, które zostało zrobione podczas castingu do produkcji.

First look:) Zdjęcie z castingu do filmu "W spirali" - napisała aktorka

Katarzyna Warnke pokazała ciążowy brzuszek! Wystąpiła jako modelka na pokazie mody!Zobacz więcej

Romantyczna historia ich związku spotkała się z dużym zainteresowaniem fanów. Obserwatorzy Kasi Warnke zauważyli w komentarzach, że samo patrzenie na to zdjęcie wywołuje dreszcze. Pojawiło się też sporo gratulacji dla aktorskiej pary, która już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Miłość od pierwszego wejrzenia istnieje naprawdę!!!

Takiej miłości tylko pozazdrościć!

Ale boskie zdjęcie. Żebyście tak całe życie na siebie patrzyli.

Widać, że coś z tego musiało wyjść. Miłość od pierwszego wejrzenia

W galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć z filmu "W spirali". To własnie na planie tej produkcji Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wpadli sobie w oko!

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×