katarzyna warnke

One związały się z młodszymi partnerami! Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Cielecka i inne. Które gwiazdy należą jeszcze do tego grona?

Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak wygląda codzienne życie celebrytów, dlatego związki gwiazd to temat, który cały czas jest poruszany w mediach. W wielu przypadkach miłość nie zwraca uwagi na wiek. Magdalena Boczarska, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska - to gwiazdy, które związały się z młodszymi partnerami. Kto jeszcze? Zobacz galerię!

24.08.2022Ranking

"Nie czas umierać". Misiek Koterski i Dagmara Bryzek, Andrzej Chyra i Karolina Bruchnicka na polskiej premierze nowego Bonda! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami uroczysta polska premiera najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda pt. "Nie czas umierać". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów, w tym m.in. Misiek Koterski ze swoją nową partnerką Dagmarą Bryzek, Andrzej Chyra czy Karolina Bruchnicka. Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

30.09.2021Nie czas umierać

"Mój dług". Powstaje nowa wersja kultowego "Długu"! Szykuje się najbrutalniejszy więzienny film od czasów "Symetrii"?

"Dług" Krzysztofa Krauzego to jeden z najlepszych polskich filmów, które powstały po 1989 roku. Oparta na faktach historia przedsiębiorców, którzy zamordowali swoich szantażystów, wstrząsnęła Polską. Teraz ta historia powróci na wielki ekran, a wszystko za sprawą filmu, w którego produkcję oraz scenariusz jest zaangażowany prawdziwy bohater tej opowieści, Sławomir Sikora. Sprawdźcie szczegóły filmu "Mój dług".

22.07.2020Mój dług

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×