katarzyna warnke

Magdalena Boczarska, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska i inne celebrytki, które związały się z młodszymi partnerami. Zobacz galerię!

Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak wygląda codzienne życie celebrytów, dlatego związki gwiazd to temat, który cały czas jest poruszany w mediach. W wielu przypadkach miłość nie zwraca uwagi na wiek. Magdalena Boczarska, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska - to gwiazdy, które związały się z młodszymi partnerami. Kto jeszcze? Zobacz galerię!

30.09.2021Ranking

"Nie czas umierać". Misiek Koterski i Dagmara Bryzek, Andrzej Chyra i Karolina Bruchnicka na polskiej premierze nowego Bonda! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami uroczysta polska premiera najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda pt. "Nie czas umierać". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów, w tym m.in. Misiek Koterski ze swoją nową partnerką Dagmarą Bryzek, Andrzej Chyra czy Karolina Bruchnicka. Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

30.09.2021Nie czas umierać

"Mój dług". Powstaje nowa wersja kultowego "Długu"! Szykuje się najbrutalniejszy więzienny film od czasów "Symetrii"?

"Dług" Krzysztofa Krauzego to jeden z najlepszych polskich filmów, które powstały po 1989 roku. Oparta na faktach historia przedsiębiorców, którzy zamordowali swoich szantażystów, wstrząsnęła Polską. Teraz ta historia powróci na wielki ekran, a wszystko za sprawą filmu, w którego produkcję oraz scenariusz jest zaangażowany prawdziwy bohater tej opowieści, Sławomir Sikora. Sprawdźcie szczegóły filmu "Mój dług".

22.07.2020Mój dług

"Pętla". Patryk Vega nakręcił film o pedofilii wśród polityków i celebrytów oraz o tajemniczej śmierci boksera Dawida Kosteckiego!

Kina już za moment będą otwarte, więc takiej okazji nie mógł przegapić Patryk Vega, który zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu pt. "Pętla", do którego zdjęcia powstawały podczas społecznej kwarantanny, gdy plany filmowe były zamknięte, a filmowcy - oburzeni zachowaniem Vegi - pozostawali w domach. Zobaczcie, czego się spodziewać!

03.06.2020Pętla

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×