katarzyna żak

Rodziny na ekranie. Nie tylko Katarzyna i Cezary Żakowie są aktorską rodziną. Oto znane pary, które mogliśmy podziwiać na ekranie!

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i... na ekranie! Widzą o tym m.in. Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy od lat razem grają w popularnych produkcjach. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak, Dominika Figurska i Michał Chorosiński, czy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak - te pary również poznały się na planie. Sprawdźcie, kto jeszcze pracuje z bliskimi.

27.09.2022Ranking

"Ranczo". Katarzyna Żak zachwyca nienaganną figurą podczas rejsu z mężem! Fani porównują ją do nastolatki

Katarzyna Żak w swoim najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się sposobem, w jaki spędza wakacje. Okazuje się, że wraz ze swoim mężem postanowiła odbyć rejs po morzu. Na udostępnionych przez nią zdjęciach można zobaczyć, jak aktorka prezentuje się w stroju kąpielowym na pokładzie motorówki. Fani nie kryją zachwytu nad figurą Katarzyny Żak, porównując ją do nastolatki.

04.08.2022Ranczo

"Ranczo". Katarzyna Żak wspomina ślub z Cezarym Żakiem. "Nie obyło się bez przygód"

Katarzyna i Cezary Żakowie są jednym z lepiej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. W wielu wywiadach podkreślali swoją miłość do siebie i niezwykłe porozumienie, jakie ich łączy oraz podobne poczucie humoru. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 1985 r. Jak wspomina aktorka, już na etapie ślubu było wesoło - gdy przyszło do przysięgi, Katarzyna Żak zaczęła się śmiać!

14.03.2022Ranczo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×