Katarzyna Zdanowicz odeszła z TVN 24. Dziennikarka wraca do redakcji, w której wcześniej pracowała

Katarzyna Zdanowicz w październiku poinformowała, że odchodzi z TVN 24. Dziennikarka mówiła wtedy, że nie ma konkretnych planów zawodowych. Teraz okazało się, że wraca do Polsatu, dla którego już wcześniej pracowała.

Multimedia

Katarzyna Zdanowicz przez wiele lat była związana z TVN 24. Mogliśmy ją oglądać w programie "Dzień na żywo", a później zaczęła prowadzić serwis "Polska i świat". Wcześniej pracowała również dla Polsatu, a swoją przygodę z mediami rozpoczęła w lokalnej "Gazecie Wyborczej". Niedawno Zdanowicz wydała książkę "Zawsze mówi, że wróci", która składa się z kilku wywiadów z żonami himalaistów. Nie była to jedyna zmiana w życiu dziennikarki. Prezenterka zdecydowała się odejść z dotychczasowej pracy. Z widzami stacji TVN pożegnała się w październiku 2021 roku. Zdanowicz postanowiła opuścić redakcję po 9 latach pracy. Mówiła wtedy, że nie ma na razie żadnych planów związanych z karierą zawodową.

Katarzyna Zdanowicz odchodzi z TVN 24Zobacz więcej

Katarzyna Zdanowicz wraca do Polsatu

Katarzyna Zdanowicz mówiła wcześniej, że nie porzuciła TVN 24 ze względu na konkretną propozycję pracy. Dziennikarka przyznała, że chciałaby odpocząć i skupić się na swojej rodzinie. W rozmowie z Plejadą podkreślała też, że jest wdzięczna swoim kolegom z redakcji za tyle lat wspólnego działania.

To był zespół, który był moją drugą rodziną, spędzaliśmy ze sobą po kilkanaście godzin dziennie – od porannego kolegium aż po sam wieczór. Właściwie spędzałam z nimi więcej czasu niż z moją rodziną w domu – przyznała w rozmowie z Plejadą.

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, Katarzyna Zdanowicz już niedługo wróci do redakcji, w której wcześniej pracowała. Dziennikarka ma pojawić się w Polsacie. Widzowie zobaczą ją w roli prowadzącej "Wydarzeń". Wspomniany portal podaje również datę, kiedy pierwszy raz Zdanowicz pokaże się na antenie. Ma to być wieczór sylwestrowy lub 1 stycznia 2022 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×