Katarzyna Zielińska o swojej postaci w serialu "O mnie się nie martw" [WIDEO]

Moja bohaterka jest jak bulterier – mówi Katarzyna Zielińska. W nowym serialu TVP2 "O mnie się nie martw" aktorka wcieli się w postać przebojowej i chłodnej prawniczki.

"O mnie się nie martw" to nowy serial komediowy TVP2, który w jesiennej ramówce zastąpi takie produkcje jak "BarON24" i "Rodzinka.pl". Akcja serialu toczy się w środowisku prawniczym, a główną bohaterką jest Iza Małecka, bezrobotna, samotna matka dwóch córek. W tej roli wystąpi Joanna Kulig. Katarzyna Zielińska wcieli się natomiast w postać Laury Curyło, 35-letniej prawniczki, twardej i bezkompromisowej, dla której jedynym życiowym celem jest wygrana na sali sądowej.

Moja bohaterka to chyba dla mnie samej zaskoczenie. Bardzo zdecydowana, odważna. Dla Laury nie liczy się prawda, dobro, tylko liczy się to, żeby wygrać w sądzie. Laura Curyło nazywana jest takim bulterierem, jeśli chodzi o swoją pracę i tak ją nazywają koledzy. Jeśli się uśmiecha, to jest to takie bardzo wystudiowany, cwany uśmiech – mówi Katarzyna Zielińska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Aktorka twierdzi, że polubiła swoją bohaterkę, mimo że w serialu będzie ona tzw. czarnym charakterem. Katarzyna Zielińska uważa, że Laura nie jest złą kobietą, ale zdesperowaną pracoholiczką, która skrzętnie skrywa przed światem dobre strony swojej natury. W serialu pojawi się także mężczyzna, Marcin Kaszuba, niegdyś obiekt studenckiej, niespełnionej miłości Laury. W rolę przystojnego młodego prawnika, który życie traktuje jak wieczną zabawę, wcieli się Stefan Pawłowski.

CZYTAJ TAKŻE: AKTORZY "O MNIE SIĘ NIE MARTW" NA PRZEDPREMIEROWYM POKAZIE SERIALU [ZDJĘCIA] SCENY ŁÓŻKOWE NA PLANIE SERIALU "O MNIE SIĘ NIE MARTW" [ZDJĘCIA]

– *Bardzo się cieszę, bo to jest moje pierwsze spotkanie ze Stefanem Pawłowskim. Świetny aktor, bardzo uzdolniony, przystojny i myślę, że wiele kobiet w Polsce na pewno oczaruje i będzie, jak dzisiaj powiedziałam Stefanowi, takim pożądanym mężczyzną w Polsce. Też się bardzo cieszę, że już w „Barwach Szczęścia” poznałam się z Pawłem Domagałą* – mówi Katarzyna Zielińska.

Gwiazda chwali zmysł komediowy Stefana Pawłowskiego i zapewnia, że dzięki niemu i Pawłowi Domagale na planie zdjęciowym panuje pogodna atmosfera. Zdaniem Katarzyny Zielińskiej twórcy serialu doskonale obsadzili także główną rolę w serialu.

Joasia Kulig grająca Igę cudownie prowadzi tę postać. W ogóle poza ramy scenariusza tę postać tak rozwinęła. Ja czytając scenariusz właśnie cały dzisiaj widząc to na ekranie pobiła wszystkich. Bardzo się cieszę, że taką postać tutaj wprowadzamy – mówi Katarzyna Zielińska.

W obsadzie "O mnie się nie martw" pojawią się także: Cezary Pazura, Rafał Królikowski, Andrzej Zieliński, Katarzyna Maciąg, Dominika Ostałowska i Lesław Żurek. Pierwszy odcinek serialu będzie można zobaczyć 5 września o 20.40. TVP2 na razie zaplanowała 13 odcinków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×